بسیج دریایی از معانی ارزشی و خود واژه ای فرهنگ ساز است

احمد کناری عضو شورای اسلامی شهر بندرعباس در پیامی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره ی بنیان گذار کبیر انقلاب حضرت امام خمینی (ره) و تمامی شهدای والامقام هفته ی بسیج، را به حضور ایثارگرانه ی کلیه ی بسیجیان متعهد، ولایتمدار و بااخلاص، تبریک گفت در بخش دیگری از این پیام آمده است:

بسیج تنها یک واژه ی ساده و سطحی و فرهنگنامه ای نیست بلکه دریایی از معانی ارزشی و خود واژه ای فرهنگ ساز است. فرهنگی که هشت سال حماسه آفرینی فرزندان این سرزمین را در سایه سار ” توحید و ولایت” برای آیندگان به یادگار گذاشت.

فراگیر شدن تفکر بسیجی که همان اخلاص، ایمان به هدف، بالندگی و رشد آفرینی است در ذهن همه ی افراد جامعه حرکتی هم سو به دنبال دارد. چرا که دستاوردهای علمی،فعالیت های فرهنگی، سیاسی، اقتصادی، اجتماعی و پیشرفت های نظامی، هر کدام بخشی از بدنه ی جامعه را ترسیم و تکمیل می کند اما روح حاکم بر تمام بخش ها، تفکر بسیج، ارتباط ناگسستنی میان اجزای نظام اسلامی را رقم می زند و این مفهوم در کلام مقام معظم رهبری به زیبایی متجلی شده است: ” بسیج در حقیقت مظهر یک وحدت مقدس میان افراد یک ملت است.”

امید که با بهره گیری از سرمایه ی وحدت بخش بسیج در راستای به نمایش گذاشتن هر چه باشکوه تر اتحاد و انسجام ملی در جهت فائق آمدن بر همه ی بن بست ها و موانع پیشرفت داخلی و خارجی توفیق یابیم.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *