برگزاری جلسه شورای ورزش جاسک

برگزاری جلسه شورای ورزش جاسک

جلسه شورای ورزش بخش مرکزی به ریاست مهندس آرمات بخشدار مرکزی و با حضور مسئول اداره ورزش وجوانان – رئیس شورای بخش مرکزی و مسئول ورزش بانوان و مسئول هیئت روستایی و بازی های بومی و محلی جاسک در محل دفتر شورای بخش مرکزی جاسک برگزار گردید.

در این جلسه ابتدا عبدالمجید مرادی رئیس ورزش وجوانان جاسک ولادت با سعادت حضرت فاطمه الزهرا س و روز زن را تبریک عرض کرد واز بخشدار مرکزی و رئیس شورای بخش مرکزی بخاطر برگزاری این جلسه تشکر کرد وگفت : در ایام دهه مبارک فجر هستیم برای این ایام برنامه های فرهنگی ورزشی در سطح روستاهای بخش مرکزی داریم .

مرادی گفت : از سوی وزارت ورزش وجوانان و اداره کل ورزش وجوانان استان یکسری طرح های ورزشی برای بانوان و دختران روستایی داریم که با همکاری بخشدار و دهیاران و شوراهای اسلامی بخش مرکزی بایستی برگزار کنیم ، طرح ساختار قامتی بانوان و دختران روستایی طرح بسیار مهمی است که می‌تواند برای تحرک و شادابی و نشاط زنان و دختران روستایی اثرات مثبتی داشته باشد ،این طرح طبق زمان بندی و برنامه ریزی ورزش بانوان شهرستان با همکاری دهیاران در روستاهای پرجمعیت بخش مرکزی و در شش روستای پرجمعیت بخش مرکزی در ایام الله دهه مبارک فجر این طرح انجام میشود.

رئیس ورزش وجوانان جاسک افزود : از بخشدار ورزش دوست بخش مرکزی و از رئیس شورای بخش مرکزی که همیشه در کنار اداره ورزش وجوانان هستند تشکر میکنم.

رئیس ورزش وجوانان جاسک اضافه کرد : توجه به ورزش بانوان در سطح روستاها از الویت کاری اداره ورزش وجوانان و امور ورزش بانوان جاسک است ، استعداد های خوبی در ورزش بانوان روستا های جاسک وجود دارد همه دستگاه‌ها و شرکت ها وظیفه دارند برای فراهم کردن بستر ورزش در سطح روستا ها با دستگاه ورزش شهرستان همکاری کنند چون اعتقاد داریم با ورزش شادابی و نشاط و تحرک در جامعه ایجاد میشود هدف ما پر کردن اوقات فراغت بانوان و خانواده ها درسطح روستاها می‌باشد.

متولی ورزش جاسک گفت : باید از زحمات وتلاش های بخشدار مرکزی ونیز رئیس واعضای شورای بخش مرکزی و دهیاران و شوراهای روستاهای بخش مرکزی که در جهت رشد و گسترش ورزش روستاها با اداره ورزش همکاری دارند تشکر کنم.

در این جلسه رئیس ورزش بانوان جاسک به تشریح دستور العمل طرح های ورزشی بانوان و دختران روستایی پرداخت و سپس رئیس هیئت روستای وبازی های بومی و محلی جاسک برنامه های ورزشی ایام الله دهه مبارک فجر را در روستاهای بخش مرکزی تشریح کرد وگفت: شاخص ترین برنامه های این هیئت در دهه فجر برگزاری همایش پیاده روی خانواده در روستای گتان همراه با جشنواره غذا – برگزاری مسابقه شتر سواری در روستای گروک و برگزاری مسابقات فوتبال در روستای گزی و پیاده روی در روستای کویک می‌باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *