باحضور سردار سالاری فرمانده سپاه امام سجاد (ع) استان جلسه مجمع بسیج شهرستان جاسک برگزار شد

جلسه مجمع بسیج شهرستان جاسک برگزار شد

باحضور سردار سالاری فرمانده سپاه امام سجاد (ع) استان ، امام جمعه جاسک ، فرماندار جاسک ، امام جمعه اهل تسنن ، اعضای شورای تامین ، معتمدین و اهالی شهرستان در سالن امور تربیتی آموزش و پرورش برگزارگردید.

سرهنگ علی نسب ابتدا ضمن خیر مقدم خدمت خدمت سردار سالاری و جمع حاضر در سالن و درود به روان پاک شهدای انقلاب و امام راحل همچنین آرزوی صحت و سلامت مقام معظم رهبری گفت : شهرستان جاسک تنها بندر اقیانوسی است و این شهرستان پتانسیل های زیادی دارد و می تواند از لحاظ اقتصادی به کشور عزیزمان ایران کمک کند .

علی نسب ضمن تشکر از مردم این شهرستان که پیرو خط امام و رهبری هستند افزود : طرح کشت پنبه در این شهرستان با قوت در حال انجام است ولی هنوز نتوانستیم مشکل آب را حل کنیم که ان شاالله با مساعدت و حضور فرمانده سپاه امام سجاد این مسئله حل شود ، زمین های اینجا مرغوب است و از لحاظ آب و هوایی بهترین پنبه می شود کشت کرد .

سپس حجت الاسلام ذاکری امام جمعه شهرستان جاسک ضمن خیر مقدم خدمت حاضرین و طول عمر با عزت مقام معظم رهبری گفت : دشمن می خواهد این انقلاب را بد جلوه دهد نباید فریب توطئه ای دشمن را بخوریم ، باید سعی کنیم دستاوردهای انقلاب را برای خودمان بیان کنیم که از کجا به کجا رسیده ایم تا بتوانیم توطئه ای دشمن را نابود کنیم .

نماینده ولی فقیه شهرستان جاسک یا آور شد : وحدت و همدلی در شهرستان جاسک همیشه بوده و هست ، نگاه ویژه مقام معظم رهبری و تاکید ایشان بر توسعه سواحل مکران که اگر این توسعه به اتمام برسد این شهرستان می تواند اقتصاد کل کشور را تامین کند .

در ادامه فرماندار جاسک و رئیس مجمع بسیجیان ضمن گرامی داشت یا شهدا و سلامتی رهبر معظم انقلاب همچنین خیر مقدم خدمت سردار سالاری و حاضرین در سالن همچنین یاد شهدای دانش آموز در حرم شاهچراغ گفت : جاسک شهرستانی با پتانسیل وظرفیت است در جاسک گام های خوبی برداشته شده و شاهد ترقی این شهرستان بوده ایم ، پرورش ماهی در قفس ، ۴ پالایشگاه نفتی که هر شرکت ۴۰ تا ۷۰% پیشرفت فیزیکی دارند ، کشاورزی در حوزه آب ریز جگین و گابریگ و کارگاه احداث سد گابریگ که در حال انجام هستند که بنا به فرمایشات مقام معظم رهبری در حال پیشرفت هستیم .

سپس سردار سالاری فرمانده پایگاه امام سجاد(ع) استان هرمزگان ضمن آرزوی سلامتی ،عمر باعزت مقام معظم رهبری و گرامی داشت یاد شهدا و خیر مقدم خدمت مسئولین ، معتمدین ، ائمه جاعت تسنن و تشییع و مردم ولایتمدار شهرستان جاسک گفت : باتوجه به اتفاقات اخیر کشور ما در یک جنگ به تمام ترکیبی هستیم که می خواهند انقلاب ما را دچار حادثه کنند ، البته این توطئه های دشمن تازگی ندارد از بدو تولد این انقلاب دشمن بارها و بارها با روش های مختلف سعی در نابودی کشور را داشته که بحمداالله باوجود رهبری باهوش و نترس همچنین مردمی هوشیارتمام توطئه ها خنثی شده .

فرمانده پایگاه امام سجاد(ع) استان افزود : دشمن صدام را آورد و کل دنیا هم پیشتیبانی کردند با بهترین سلاح ها و تجهیزات و ما باکمترین اکانات و مظلومیت توانستیم برنامه یک هفته ای دشمن که ۸ سال بطول انجامید را شکست بدهیم .

سردار سالاری اضافه کرد : دشمنان ما به فکر این مردم نیستند بفکر منفعت خودشان هستند و اگر واقعا بفکر مردم هستند چرا خودشان پای کار نمی آیند و از دور فقط دارن حمایت می کنند اگرمی توانید یا به فکر هستین خودتان بیایید ، اینها همش توطئه هست فریب نخورید کسانی که در طی این مدت بازداشت شده اند حتی خودشان هم نمی دانستند برای چکاری آمده اند برخی حتی اسم نمیدونستن رئیس جمهور این کشور کیه وقتی سوال میکردم.

فرمانده امام سجاد (ع) بیان کرد : بسیج میدان دار و گره گشا در مواقعی که گیر هستیم همه شاهد بودین که در سیل ۹۸ در این شهرستان بسیج در کنار مردم بودند بدون در نظر گرفتن پست و مقام ، دین و مذهب به مردم خدمت میکردند حتی در زلزله سایه خوش در در اولین ساعت های بحران بسیجی ها بودند که برای کمک رسانی شتافتند وحضور فعال داشتند و هنوز هم هستند در کنار مردم ، در بسیج خدمت گزاری و خدمت رسانی مهم است شیعه و سنی برای آن فرقی ندارد و هرجایی که نیاز باشد برای یاری حضور خواهد داشت ، جمهوری اسلامی نگاه ویژه ای برای کمک به جهانیان دارد و هر جا نیاز باشد ازهیچ کمکی دریغ نمی کند .

سردار سالاری یاد آور شد : اگر این کشور دست هرکس دیگری می افتاد تا حالا هزاران بار متلاشی شده بود بحمدالله رهبری باهوش و نترس داریم که تا حالا دشمن نتوانسته به اهداف شوم خود دست پیدا کنه ، مسیر این انقلاب ان شالله مسیر خوبی است .

فرمانده سپاه امام سجاد (ع) در پایان سخنانش ضمن درخواست از مسئولین گفت : کار مردم را همینجا در شهرستان حل و فصل کنید و هر جا شما بصورت قانونی کاری را انجام دادید و کسی حرفی زد بنده پاسخگو خواهم بود .

در پایان نیز از برترین طرح های ارائه شده در زمینه اشتغالزایی فرهنگی و آموزشی تقدیر شد.

جاسک / خبرنگار/ کمیل حیدری نژاد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *