داریوش فدویان دبیردومین جشنواره ملی تئاتر درسی ایران گفت: دومین جشنواره ی ملی تئاتر درسی ایران به میزبانی شهرستان میناب در دهه اول بهمن ماه برگزار خواهد شد.

داریوش فدویان دبیردومین جشنواره ملی تئاتر درسی ایران گفت:
در راستای اهداف آموزشی وپیوند مباحث آموزشی و هنری ،دومین جشنواره ی ملی تئاتر درسی ایران به میزبانی استان هرمزگان وشهرستان میناب در دهه ی اول بهمن ماه برگزار خواهد شد.
وی افزود:
پس از استقبال کم نظیر دانش آموزان و آموزگاران سراسر کشور از اولین جشنواره ی ملی تئاتر درسی در سال گذشته ،معاونت فرهنگی و هنری وزارت آموزش و پرورش ،میناب را به عنوان پایتخت تئاتر درسی و دبیرخانه دومین جشنواره ی ملی تئاتر درسی معرفی کرد.داریوش فدویان گفت:
شیوه نامه ی جشنواره که به صورت حضوری برگزار خواهد شد ،هفته ی اول آبان ماه به مدارس سراسر کشور ارسال گردید.
وی اضافه کرد:
مهلت ارسال آثار به دبیرخانه تا بیستم دیماه سال جاری خواهد بود.
فدویان افزود:
پس از بازبینی ۲۰ اثر به مرحله ی پایانی جشنواره که در تاریخ ششم تا هشتم بهمن ماه برگزار خواهد شد،راه خواهند یافت.
لازم به ذکر است که در این جشنواره دانش آموزان پایه های پنجم و ششم ابتدایی متون کتاب های درسی خود را به صورت نمایش اجرا خواهد نمود.فدویان اضافه کرد:
وی با بیان اینکه راه اندازی کارناوال آموزشی اولین اقدام برای برگزاری دومین جشنواره ملی  تئاتر درسی است گفت: این برنامه شاد که در قالب هنر و با حضور هنرمندان و دانش آموزان در سطح شهر و مدارس میناب اجرا خواهد شد .

فدویان بیان کرد: این جشنواره با همکاری استانهای تهران و شهرستانهای تهران ، قم ، زنجان ، البرز ، قزوین ، سمنان ، و هرمزگان در کشور اجرا می شود تا با جمع آوری آموزه های لازم در این استان ها برای این طرح ملی برنامه ریزهای لازم انجام شود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *