گسترش همکاری‌های علمی و آموزشی منطقه آزاد قشم و دانشگاه شهید بهشتی

در دیدار دکتر افشار فتح‌الهی مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم و محمودرضا آقامیری سرپرست دانشگاه شهید بهشتی بر گسترش همکاری‌های علمی و آموزشی تاکید شد.

به گزارش گابریک آنلاین، به نقل از روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان منطقه آزاد قشم، افشار فتح الهی در این دیدار ضمن برشمردن قابلیت های علمی قشم، گفت: توسعه پایدار و متوازن در قشم به ارتقای سطح علمی و افزایش رشته های تخصصی نیاز دارد و تعمیق روابط علمی با دانشگاه های مطرح کشور این مسیر را هموار خواهد کرد.
وی ادامه داد: پیش از این نیز با راه‌اندازی پردیس بین الملل دانشگاه تهران گام‌های مهمی برای افزایش سطح علمی جزیره برداشته شده و امیدواریم با افزایش روابط دانشگاه شهید بهشتی و سازمان مسیر رو به رشد علمی جزیره ادامه یابد.
فتح‌الهی تصریح کرد: برنامه ریزی‌های زیادی برای توسعه جزیره قشم در حوزه نفت، گاز و انرژی، شیلات و صنعت انجام شده و علاوه بر تهیه زیرساخت‌های فیزیکی، زیرساخت های علمی و آموزشی توسعه نیز باید فراهم شود.
محمودرضا آقامیری سرپرست دانشگاه شهید بهشتی نیز در این جلسه با اشاره به رویکرد دانشگاه برای حل مسائل بخش صنعت و جامعه بر توانمندی و ظرفیت دانشگاه برای همکاری‌های تحقیقاتی و علمی مشترک با منطقه آزاد قشم تاکید کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *