مهیا شدن قشم برای بهبود فرآیند خدمت‌رسانی به گردشگران نوروزی

رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم به همراه جمعی از معاونان و مدیران این سازمان و مدیرعامل شرکت توسعه بنادر و فرودگاه بین‌المللی قشم با حضور فرماندار خمیر، از وضعیت ارائه خدمات به گردشگران در اسکله‌های لافت و پهل بازدید کرد.

به گزارش گابریک آنلاین، افشار فتح الهی در این بازدید بر ضرورت ساماندهی و بهسازی اسکله‌های بنادر لافت و پهل، تا پیش از فرارسیدن نوروز و ایام پرتردد گردشگری تأکید نمود.

در این بازدید صحبت‌هایی پیرامون افزایش همکاری میان سازمان منطقه آزاد قشم و فرمانداری خمیر در محدوده بندر پهل باهدف بهبود وضعیت خدمات‌رسانی به گردشگران و بهسازی شرایط برای تردد در این مسیر، مطرح شد.

انجام عملیات لایروبی در بندر پهل باهدف افزایش ظرفیت پهلوگیری و تردد لندینگ کرافت ها و تسهیل عبور و مرور  گردشگران و بهبود خدمات‌رسانی در این مسیر در کوتاه‌ترین زمان ممکن موضوعی بود که مورد تأکید مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم قرار گرفت.

اصلاح و بهسازی مسیرهای ورودی و خروجی بنادر لافت و پهل، افزایش لاین های تردد اتومبیل‌ها جهت روان‌سازی تردد، اصلاح تابلوها و علائم هشداردهنده و همچنین آماده‌سازی پارکینگ برای استفاده گردشگران از موضوعاتی بود که مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم برای تسریع در اجرای آن، دستوراتی صادر کرد.

گفتنی است چندی پیش دو دستگاه خودروی آتش‌نشانی توسط سازمان منطقه آزاد باهدف ارتقای ایمنی بنادر لافت و پهل در اختیار این بنادر قرارگرفته است.

بر اساس این گزارش، در جریان این بازدید مهدی سندگل نظامی، مدیرعامل شرکت توسعه بنادر و فرودگاه بین‌المللی قشم نیز گزارشی از وضعیت بنادر لافت و پهل و برخی مشکلات آن ارائه کرد که مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم دستوراتی برای رفع این مسایل صادر کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *