مشاور رئیس جمهوری از نمایشگاه مد و لباس در قشم بازدید کرد

مشاور رئیس جمهور و دبیر شورای عالی مناطق آزاد در سفر یک روزه به قشم از نمایشگاه عفاف و حجاب (مد و لباس اسلامی – ایرانی) بازدید کرد.

به گزارش گابریک آنلاین، حجت الله عبدالملکی در این بازدید که افشار فتح الهی رئیس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم وی را همراهی می کرد، از برگزار کنندگان این نمایشگاه به واسطه عرضه پوشاک ایرانی – اسلامی تقدیر کرد.
وی گفت: بسیاری از بانوان ایرانی علاقمند به استفاده از پوشش اسلامی  – ایرانی هستند که طراحان دانش بنیان کشورمان اقدامات مهمی در این زمینه انجام دادند که نمونه های آن در نمایشگاه مد و لباس  قشم عرضه شده است.
مدیر نمایشگاه مد و لباس هم در این بازدید گفت: ۱۵ برند از لباس های ایرانی و اسلامی توسط طراحان و تولید کنندگان از ۷ شهر کشورمان شامل تهران، اصفهان، قم، کاشان، مازندران، مشهد و همدان در غالب ۳۰ غرفه در نمایشگاه قشم حضور دارند.
سعید جام آبادی ادامه داد: نمایشگاه عفاف و حجاب (مد و لباس ایرانی – اسلامی) پیش از برگزاری در منطقه آزاد قشم تنها در استان های همدان، کرمانشاه، اصفهان و خراسان شمالی برپا شده بود.
شایان ذکر است؛ نمایشگاه عفاف و حجاب (مد و لباس اسلامی – ایرانی) از ۲۹ اسفند ۱۴۰۱ تا سوم فروردین ۱۴۰۲ به طور رسمی از ساعت ۲۲ تا ۲۴ در طبقه همکف مجتمع بزرگ الماس شهر قشم برای بازدید و خرید علاقمندان، دایر است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *