انتقاد امام جمعه بندرپل از وضعیت نامناسب جاده بندر لافت َبه قشم

امام جمعه شهر بندرپل از وضعیت نامناسب جاده بندر لافت َبه قشم و همچنین ورودی اسکله بندرپل انتقاد کرد.

– امام جمعه بندرپل با انتقاد از وضعیت نا مناسب و حادثه خیز بودن جاده ی بندرلافت به قشم گفت:توجه بیشترمسئولان و دستگاههای اجرایی برای ایمن سازی جاده لافت به قشم و ورودی اسکله بندرپل ضروری است و مسئولین باید هم در این دنیا وهم در سرای جاوید پاسخگو باشند .

شیخ حسین بازماندگان خطاب به مسئولان  منطقه آزاد و مسئولان استانی گفت : با حداقل هزینه و انجام برخی اقدامات می توان از بروز حوادث ناگوار جاده ای در مسیر لافت به شهر قشم جلوگیری کرد فقط درخواست یک جو همت و تلاش را از شما مسئولان بزرگوار دارم .
خطیب جمعه بندرپل همچنین افزود : ما از عزیزان مسئول توقع چهار بانده کردن جاده لافت به قشم را داریم و خواستار نگاه ویژه منطقه آزاد قشم و مسئولان استانی نسبت به جاده های شهرستان قشم و ورودی اسکله بندرپل هستیم.
شیخ بازماندگان در ادامه افزود:مسئولان باید در راستای توسعه و رشد جزیره قشم و دروازه ورودی آن شهربندرپل در زمینه های فرهنگی و عمرانی با وحدت و تعامل عمل کنند و به مطالبات مردم پاسخگو باشند.
وی همچنین نسبت به تک روی و اقدامات پراکنده از سوی برخی دستگاههای اجرایی هشدار داد و گفت:تعامل در اجرای طرح ها و برنامه ها و نیز جذب اعتبارات از سوی همه دستگاههای اجرایی ضروری است .
شیخ حسین بازماندگان وحدت ، تعامل و نیز انسجام و همگرایی مسئولان و دستگاههای اجرایی در راستای توسعه و رشد این دو شهرستان ( شهرستان بندرخمیر و شهرستان قشم) را خواستار شد
نایب رئیس شورای روحانیت شهرستان بندرخمیر گفت :با تعامل و همکاری می شود این دو‌شهرستان را هم برای میزبان و هم برای مهمانان تبدیل به گل، باغ و بوستان کرد تا هم میزبان لذت برده و هم مهمان با خاطرات خوش به استان و‌شهر خودش برگردد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *