۵۸۰ پاکبان و ۳۸۰ سبزبان در حال ارائه خدمات به گردشگران نوروزی هستند

رییس کمیته خدمات شهری و روستایی ستاد اجرایی خدمات سفر قشم از فعالیت ۵۸۰ پاکبان و ۳۸۰ سبزبان برای ارائه خدمات مطلوب به گردشگران نوروزی هستند

 

به گزارش گابریک آنلاین، به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد قشم، شریف شریفی نژاد با اعلام این مطلب افزود: این افراد در شهرهای قشم، درگهان، بنادر لافت و پهل، سواحل و معابر برون شهری و سایت های گردشگری خدمات ارائه می کنند.
وی ادامه داد: ۲۴ دستگاه شیفت پرس، ۲۰ دستگاه پیکاپ، ۹ دستگاه تانکر آبرسانی و ۳ دستگاه تانکر تخلیه سپتیک به صورت شبانه روزی در کمیته خدمات شهری و روستایی فعال هستند.
رییس کمیته خدمات شهری و روستایی ستاد اجرایی خدمات سفر قشم تصریح کرد: با توجه به حضور پرتعداد گردشگران کمپ پارک ها و بنادر جزیره، با افزایش نیرو در این نقاط تلاش داریم تا خللی در روند نظافت و پاکیزگی ایجاد نشود.
شریفی نژاد یادآور شد: حضور گسترده گردشگران در سطح جزیره موجب شده تا با به کارگیری ظرفیت تمام نیروها، راه اندازی شیفت های فشرده و به کارگیری حداکثر توان ماشین آلات ارائه خدمات نسبت به قبل از نوروز چند برابر شود.
وی از همه گردشگران و قشموندان تقاضا کرد تا با رعایت بهداشت و نظافت، همکاری لازم با نیروی های زحمت کش خدمات شهری و روستایی را داشته باشند، تا نوروزی به یادماندنی برای همگان رقم بخورد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *