نقش روابط عمومی ها در این برهه زمانی  نقش بسیار مهمی است

نقش روابط عمومی ها در این برهه زمانی  نقش بسیار مهمی است

تقدیر از روابط عمومی های برتر شهرستان جاسک

بمناسبت فرا رسیدن ۲۷ اردیبهشت ماه روز ارتباطات و روابط عمومی تقدیر از روابط عمومی‌های برتر شهرستان با حضور مهرانی فرماندار شهرستان و رستمی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان جاسک برگزار شد.

علی مهرانی فرماندار شهرستان جاسک ضمن تبریک و تشکر از زحمات آنان گفت: نقش روابط عمومی ها در این برهه زمانی  نقش بسیار مهمی است و زبان گویا ادارات هستند اگر روابط عمومی ها بتوانند اقدامات و عملکرد مدیران را بخوبی نشان دهند آن مدیر مدیر موفقی خواهد بود.

فرماندار شهرستان جاسک یادآور شد : یکی از خلاء‌های ادارات ما این است که در برخی از ادارات روابط‌عمومی جزو چارت سازمانی نیست اما با معرفی یک نفر بعنوان مسئول روابط‌عمومی ادارات باید خدمات دولت را برای مردم بازگو کنیم.

نماینده عالی دولت در شهرستان جاسک عنوان کرد: انقلاب اسلامی در این سال ها  دستاوردهای عظیمی در زمینه های مختلف داشته و خدمات ارزنده ای را نیز در شهرستان جاسک تقدیم مردم کرده که باید این دستاوردها برای مردم تشریح گردد.

مهندس مهرانی فرماندار جاسک تصریح کرد : مدیران باید شفاف‌سازی، ارتباطات، تعامل و سواد‌رسانه را سرلوحه کار خود قرار دهند و اقدامات و خدمات ملموس را به مردم گزارش دهند.

فرماندار جاسک بیان کرد : در دولت سیزدهم توجه خاصی نسبت به شهرستان جاسک شده و اعتبارات خوبی برای شهرستان  در بخش های مختلف از جمله راه سازی ،آبرسانی،آموزش و بهداشت و درمان و…. تخصیص داده شده است که متعاقبا میزان اعتبارات و جزئیات پروژه ها به سهم و نظر مردم شریف شهرستان خواهیم رساند.

در پایان نیز از روابط عمومی های فرمانداری، ورزش و جوانان، ارشاد اسلامی، آموزش و پرورش و برق به عنوان روابط عمومی های برتر شهرستان با اهدای لوح تقدیر بعمل آمد.

خبرنگار جاسک /کمیل حیدری نژاد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *