برگزاری اولین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان جاسک

برگزاری جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان جاسک

اولین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان جاسک در سال جدید به ریاست مهندس مهرانی باحضور معاون سیاسی اجتماعی فرماندار، رئیس ورزش وجوانان جاسک ودیگر اعضا در محل سالن فرمانداری شهرستان برگزار گردید.

در این جلسه ابتدا عبدالمجید مرادی رئیس ورزش و جوانان جاسک گفت : همه دستگاه‌ها باید امکانات وفصاهای ورزشی را در اختیارجوانان قرار دهند.

دبیر ستاد ساماندهی جوانان جاسک بیان داشت : کلاسهای اوقات فراغت بایستی تخصصی توسط ادارات برگزار شود و دستگاههای عضو از موازی کاری پرهیز کنند و در پایان فصل اوقات فراغت از ادارات برتر تجلیل خواهیم کرد.

فرماندار جاسک ضمن تبریک ولادت حضرت معصومه (س) و آرزوی صحت و سلامتی مقام معظم رهبری گفت : دشمن می‌خواهد اراده ها رو ضعیف کنند و از ما بگیرند، با جهاد تبیین باید دستاوردهای انقلاب را به جوانان منتقل کنیم باید بدانیم اقتدار و عزت قبل ما کجا بود العان کجا هستیم و تاریخ گذشته چه بلاهایی سر عقاید و دین آورده است.

مهندس علی مهرانی فرماندار جاسک اضافه کرد : در تمام ضمینه های خدمت باید فضا طوری فراهم شود که در کنار آموزه های قرآنی غرور جوانی شادی و نشاط حفظ شود، برای اوقات فراغت تلاش و همت کنیم که جوانان ما به نحو احسنت استفاده کنند.

حسن دور اندیش معاون سیاسی فرمانداری جاسک ضمن تبریک روز دختر و خیر مقدم خدمت حاضرین در جلسه گفت : اگر تعهد و وجدان کاری داریم باید برای مردم کار کنیم، در بحث جوانان پرهیز از موازی کاری است عملا با یان کار بخشی از جامعه بهره مند نمی شوند در صورتیکه باید همه جامعه بهره مند شوند، قرارگاهی برای امور جوانان در فرمانداری راه اندازی و ایجاد خواهد شد و همه دستگاه ها مکلف هستند همکاری و عضو شوند.

حسن دور اندیش افزود : دوره و آموزش خوب است ولی باید نیاز سنجی شود بطوریکه فراخور شهر و مردم باشد باید دوره ها بومی سازی شود این نیاز جامعه هست، برنامه های فرهنگی خوب است چون برگزاری این مراسمات ملی مذهبی موجب نشاط و شادابی مردم و شهر می شود، خواهشا موازی کاری انجام نشود آمار سازی نکنید برنامه هایی که انجام شده را ارائه کنید و اگر می‌خواهیم برای اوقات فراغت حرکت مثبتی را انجام دهید باید برنامه ریزی کنیم و تشکر از ناحیه مقاومت بسیج بخاطر اینکه سالن ورزشی را در اختیار جوانان قرار داده است.

خبرنگار جاسک/کمیل حیدری نژاد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *