آمادگی کامل برای پشتیبانی از نخستین سفر مستقیم هوایی حجاج از قشم به عربستان سعودی / سفر معنوی ۴۶۴ نفر در قالب ۴ کاروان آغاز می شود

معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم از آمادگی کامل این سازمان برای پشتیبانی از عملیات اعزام زائرین حج تمتع از فرودگاه بین المللی قشم به مقصد شهر جده عربستان برای نخستین بار در سطح بزرگترین جزیره ایرانی خلیج فارس خبر داد.

به گزارش گابریک آنلاین، به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد قشم، ادریس راموز با بیان این مطلب، اظهار داشت: با تاکید ویژه مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم، برنامه ریزی های متعددی جهت انجام مقدمات بدرقه و استقبال از حجاج در فرودگاه قشم صورت گرفته است.
وی با بیان اینکه تمامی امکانات این سازمان برای ارائه خدمات رسانی به زائرین جهت اعزام حجاج مهیا شده است، ادامه داد: با برنامه ریزی صورت گرفته، تمهیدات مختلفی جهت رفاه حال زائرین و ارائه خدمات بهتر و جلوگیری از مباحث ترافیکی برای انجام نخستین پرواز مستقیم زائران حج تمتع از فرودگاه بین المللی قشم آمادگی به کشور عربستان کامل وجود دارد.
معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم افزود: همچنین برنامه های ویژه فرهنگی اعم از تبلیغات محیطی درون شهر قشم و محورهای جاده ای جزیره، برگزاری آیین بدرقه نمادین در فرودگاه، مدیحه سرایی، برپایی و استقرار ایستگاه های صلواتی و… جهت اعزام حجاج در جایگاه اعزام پیش بینی شده است.
به گفته راموز؛ مطابق برنامه اعلام شده نخستین پرواز مستقیم از فرودگاه بین المللی جزیره قشم به مقصد جده در کشور عربستان سعودی در قالب دو پرواز شرکت هواپیمایی ایران ایر، طی روزهای ۲۵ و ۲۶ خردادماه انجام می شود.
وی در پایان خاطرنشان کرد: ۴۶۴ نفر از زائران، روحانیون و عوامل اجرایی حج تمتع در قالب چهار کاروان با این پروازها عازم سفر زیارتی حج می شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *