جزیره قشم میزبان جشنواره ورزش ماجراجویانه

معاون فرهنگی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم از برگزاری جشنواره «ورزش ماجراجویانه» در این جزیره خبر داد و گفت: این رقابت های ورزشی از (۲۵ تا ۲۹ تیرماه) در سرزمین آب و آفتاب برگزار می شود.

به گزارش گابریک آنلاین، به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد قشم به نقل از ایرنا، ادریس راموز، افزود: این مسابقات به مدت چهار روز در رشته‌ های دوچرخه‌ سواری، شتر سواری، دو با مانع، غواصی، شنا، موتورکراس و قایق کایاک در این جزیره برگزار می شود.

وی ادامه داد: تمام تلاش سازمان منطقه آزاد قشم در اجرا و برگزاری این رقابت های ورزشی معرفی جاذبه‌های گردشگری جزیره قشم به عنوان نگین خلیج فارس در حوزه‌های مختلف ورزشی، فرهنگی و هنری است.

معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری منطقه آزاد قشم با اشاره به اینکه با برگزاری این رقابت‌ها به دنبال معرفی برخی رشته‌ها در قالب یکسری «رویدادهای ماجراجویانه» هستیم، گفت: هدف اصلی و نهایی ما از برگزاری این رقابت ها این است که ورزش‌های ماجراجویانه را در این جزیره برندسازی کنیم تا بتوانیم از ظرفیت برگزاری مسابقات ملی و بین‌المللی در سرزمین عجایب هفتگانه خلیج فارس برخوردار شویم.

راموز اضافه کرد: معرفی و ترویج مناسب جاذبه های جزیره قشم، توسعه و توزیع سفرها به ویژه تورهای گردشگری و ورزشی در این جزیره از جمله اهداف برگزاری این رویداد ماجراجویانه است.

وی با اعلام اینکه جزیره قشم جزو ذخایر کشور محسوب می شود، تاکید کرد: با توجه به ظرفیت های فراوانی که در حوزه گردشگری و ورزشی به ویژه ورزش های دریایی و ساحلی در این جزیره وجود دارد، می توان از این فرصت ها برای جذب سرمایه گذار بهره برد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *