حجت‌الاسلام مهدی طائب: مکتب امام خمینی (ره) متعلق به کشور خاصی نبود

حجت‌الاسلام مهدی طائب در سالگرد ارتحال امام راحل و قیام ۱۵ خرداد که در مسجد امام (ره) میناب برگزار شد، گفت: مکتب امام خمینی (ره) متعلق به کشور خاصی نبود چرا که با تمام کفر و ظلم در دنیا مبارزه کرد و ملت ایران را به یاری خودش فراخواند.

وی افزود: امام راحل، ملت را دعوت کردند که همه در برابر قدرت‌های موجود به میدان بیایند تا بتوانند معادله قدرت را تغییر دهند و توانستند به این مهم در جهان دست پیدا کنند.

رئیس قرارگاه راهبردی عمار اظهار داشت: امام خمینی (ره) به همه ثابت کرد که می‌توان معادله قدرت را در جهان تغییر داد آن هم در شرایطی که تمام کفر با هم متحد شده بودند چرا که دشمن با همه وجود به مقابله با امام خمینی (ره) آمد اما نتوانست کار به جایی ببرد.

استاد حوزه و دانشگاه افزود: هدف اصلی دشمنان در ابتدای انقلاب از سر راه برداشتن امام بود چرا که آن‌ها تصور می‌کردند با حذف فیزیکی امام به امیال خود خواهند رسید غافل از اینکه امام چراغی بود که توسط خدا روشن شده بود و هیچکس نمی‌توانست آن را خاموش کند.

وی اضافه کرد: امام خمینی در سال ۴۲ و ۴۳ فریاد زد که به داد اسلام برسید؛ او توانست با رشادت‌های خود مردم را به صف دفاع از اسلام وارد کند و مردم نیز در برابر طاغوت مقاومت جانانه‌ای کردند تا توانستند اسلام را دوباره در ایران به قدرت برسانند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *