همه چیز در مورد همستر کامبت تلگرام

قیمت ارز دیجیتال همستر کامبت تلگرام

 

رمز ارز همستر (Hamster) به تازگی در بازار پیش‌فروش صرافی Gate قیمت‌گذاری شده است. قیمت اولیه این توکن در حال حاضر ۰.۱۸ دلار تعیین شده که نمایانگر ارزش‌گذاری اولیه این پروژه در بازار رمز ارزهاست.​

 

همستر کامبت از طریق کانال تلگرامی خود اطلاع‌رسانی کرده که تنها در صورت اتصال به کیف پول تون قادر هستید ایردراپ مربوط به این بازی را دریافت کنید.

 

 

نحوه وارد کردن رمز همستر کامبت

برای واردکردن کد مورس در همستر کامبت، لازم است ابتدا در صفحه اصلی بازی دو بار روی بخش Earn per tap بالا سمت چپ صفحه بزنید تا رنگ سکه شما مانند تصویر زیر به قرمز تغییر کند. بعد از این کار می‌توانید مطابق راهنمای بالا، کلیدواژه امروز را وارد کنید.

کد مورس همستر کامبت

برای وارد کردن هر علامت  یک بار روی سکه بزنید و به ازای هر علامت _ یک بار انگشت خود را (کمی طولانی‌تر از یک ضربه) روی سکه نگه دارید. با وارد کردن کد به‌صورت درست، پیام The code is cracked به شما نمایش داده می‌شود و موجوی سکه‌های شما یک میلیون واحد بیشتر خواهد شد. برای راهنمایی بیشتر می‌توانید ویدئو زیر را ببینید. توجه داشته باشید که در این ویدئو کد ETHEREUM به‌عنوان نمونه وارد شده که با رمز امروز همستر کمبات متفاوت است.

 

 

کد مورس همستر کامبت امروز ۲۶ خرداد + نحوه وارد کردن کد

کد مورس امروز برای بازی همستر کامبت، کلمه کلیدی DEFI است. برای وارد کردن کد مورس در همستر کامبت، اول باید به صفحه اصلی بازی رفته و دو بار بر روی بخش Earn per tap در بالای صفحه سمت چپ ضربه بزنید. با این کار، سکه‌های شما به قرمز رنگ شده و سپس می‌توانید کلیدواژه امروز را وارد کنید.

 

کد مورس همستر
کد مورس همستر

 

کد مورس همستر کامبت امروز یک شنبه ۲۷ خرداد + نحوه وارد کردن کد

 

کد مورس همستر یک شنبه ۲۷ خرداد : NFT

N: ▬ ●
F: ● ▬ 
T: 

کد مورس همستر  دو شنبه ۲۸ خرداد : TOKEN

T : ➖
O : ➖➖➖
K : ➖⚫️➖
E : ⚫️
N : ➖⚫️

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *