در دیدار رئیس هیات گلف خمیر با مدیرعامل کارخانه سیمان بندرخمیر مطرح شد ؛ صنایع بزرگ می توانند در رشد فکری و سلامت جامعه تاثیر گذار باشند

 

خاطره ملایی در دیدار با مدیر عامل شرکت سیمان و در خصوص همکاری های دو جانبه گفتگو و گفت:صنایع بزرگ مانند شرکت سیمان، می توانند در رشد فکری و سلامت جامعه تاثیر گذار باشند.
به گزارش روابط عمومی هیئت گلف بندرخمیر؛ خاطره ملایی رئیس هیئت مینی گلف و هیئت همراه با حضور در شرکت سیمان در رابطه با توسعه ورزش گلف در شهرستان و ایجاد زیرساخت لازم برای کارکنان شرکت سیمان و خانواده آنها گفتگو کردند.

رئیس هیئت مینی گلف شهرستان با بیان اینکه ورزش گلف همراه با جذابیت های بسیار، یکی از ورزش های است که می تواند در بین قشر جوان شهرستان توسعه پیدا کند، افزود: طی ۲سال گذشته اتفاقات پسندیده و ارزشمندی در جهت توسعه ورزش مینی گلف در استان به انجام رسیده است، توسعه بیشتر در شهرستان تنها در سایه حمایت میسر خواهد شد.

خاطره ملایی بیان داشت: شرکت سیمان همیشه یار و یاور ورزش بوده و مطمئناً این شرکت می تواند کمک شایانی به توسعه ورزش گلف کند.

مدیرعامل شرکت سیمان اظهار نیز داشت: توسعه سرانه ورزش و جذب جوانان علاقه مند به ورزش گلف، راه اندازی اماکن ورزشی گلف را در دستور کار و اولویت های خود قرار می دهیم.

مدیرعامل شرکت سیمان بندرخمیر تصریح کرد:عمل به تعهدات اجتماعی توسط صنایع بزرگ زمینه رشد فکری جوامع و کاهش بزهکاری را بدنبال خواهد داشت.

باشتی در پایان خاطر نشان کرد: استعدادها و پتانسیل های بالایی در این رشته ورزشی وجود دارد، هیچگونه محدودیت سنی نداشته و از کودکان تا کهنسالان می توانند آن را انجام دهند که عقیده داریم در این رشته ورزشی نیز قطعا موفق خواهند بود.

One thought on “در دیدار رئیس هیات گلف خمیر با مدیرعامل کارخانه سیمان بندرخمیر مطرح شد ؛ صنایع بزرگ می توانند در رشد فکری و سلامت جامعه تاثیر گذار باشند

  1. هیات گلف واقعا اعضای توانمدی داره . اخبار هیات رو دنبال میکنم توی دو سال گذشته خدمات خوبی ارائه کرده اند. خدا خیرشان دهد نمونه بارز کار جهادی هیات گلف است به خصوص اینکه با دست خالی به این نقطه دست پیدا کردن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *