اولین جلسه مشترک هیئت های ورزشی استان هرمزگان برگزار شد

اولین جلسه مشترک هیئت های ورزشی استان درسالجاری به ریاست محمودرضاامیاری مدیر کل ورزش وجوانان استان و باحضور شورای معاونین و جمعی از روسای هیئت های ورزشی استان (کشتی، تکواندو، دو ومیدانی، قایقرانی، دوچرخه سواری،تنیس روی میز، جودو، ژیمناستیک، بوکس، کوهنوردی) امروز درسالن جلسات اداره کل برگزارشد.

به گزارش گابریک ورزشی به نقل از روابط عمومی اداره کل ورزش وجوانان هرمزگان؛ محمودرضاامیاری در این جلسه ضمن قدردانی از روسای هیات های ورزشی و تلاش و زحمات هییت های ورزشی در شرایط کرونایی اظهار داشت: اداره کل ورزش و جوانان در اجرای برنامه های آموزشی ، همگانی ، قهرمانی و همه فعالیتهای ورزشی با همکاری و مشارکت هیات های استان و شهرستان ها و ادارات ورزش وجوانان شهرستان های استان انجام داده است که نقطه عطفی در رشد و پیشرفت جایگاه ورزش استان در کشوراست.

وی افزود: در شرایط کنونی که جامعه با بیماری کووید۱۹ درگیر است و از طرفی با محدودیت هایی که برای انجام فعالیت های ورزشی مواجه هستیم ولی باز هم شاهد موفقیت های ورزشکاران استان هرمزگان در سطح کشور و جهانی هستیم.
امیاری با اشاره به کسب سهمیه پارالمپیک توسط اسلام جاهدی قایقران هرمزگانی در مسابقات پاراکونو مجارستان برای المپیک ۲۰۲۱ ژاپن بیان داشت:ورزشکاران ما توانایی و استعدادهای خوبی برای کسب موفقیت ها و مدال های رنگارنگ در سطح بین المللی نیز دارند.

وی با اشاره به در پیش بودن المپیاد ورزشی در بهمن ماه سالجاری از روسای هیئت ها درخواست نمود:فعالیت ها و برنامه ریزی ها و استعدادیابی های خود را در جهت حضور چشمگیر در المپیاد انجام دهند تا شاهد موفقیت های بیش از پیش ورزشکاران در این عرصه باشیم و اداره کل نیز در حد توان از هیئت ها حمایت خواهد نمود.

متولی ورزش وجوانان با تاکید به توسعه زیرساخت های ورزشی تصریح نمود: هدف اداره کل توسعه زیر ساخت های ورزشی و تجهیز اماکن ورزشی در سراسر استان می باشد که در این مسیر می توان از دکتر همتی استاندار هرمزگان و نمایندگان مردم استان در مجلس شورای اسلامی و وزارت ورزش وجوانان تقدیر و تشکرنمود.

امیاری با اشاره به انعقاد تفاهم نامه اداره کل ورزش وجوانان با اداره کل آموزش وپرورش بیان داشت: جهت استعدادیابی رشته های هدف در المپیاد ورزشی این تفاهم نامه امضا شده تا بتوانیم بحث استعدادیابی را به راحتی انجام دهیم.

همچنین، در ادامه این جلسه، روسای هیئت های ورزشی گزارشی از عملکرد سال ۹۹ و برنامه های سالجاری پیرامون استعدادیابی، توسعه ورزش شهرستانهای استان، همگانی کردن ورزش در رشته های مختلف ،میزبانی مسابقات ورزشی ارائه نمودندو اظهارداشتند کلاس های مختلف آموزشی و دوره ها و مسابقات ورزشی را در فضای مجازی برگزار نمودند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *