پیام تبریک مدیرکل ورزش و جوانان هرمزگان در پی کسب مقام قهرمانی تیم ملی والیبال زیر۱۹سال

محمودرضا امیاری در پیامی کسب مقام قهرمانی تیم ملی والیبال امید کشورمان که ابوالحسن خاکی زاده والیبالیست هرمزگانی در ترکیب ملی والیبال حضورداشت ، درسومین دوره مسابقات والیبال ساحلی قهرمانی مردان و زنان زیر ۱۹ سال آسیا که از ۱۲ تیرماه در شهر ناخون پاتوم تایلند آغاز شده بود، تبریک گفت.
به گزارش گابریک ورزشی به نقل از روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان هرمزگان؛ محمودرضا امیاری در پیامی کسب مقام قهرمانی تیم ملی والیبال امید کشورمان در سومین دوره مسابقات والیبال ساحلی قهرمانی مردان زیر ۱۹ سال آسیا ،تبریک گفت.
ابوالحسن خاکی‌زاده والیبالیست هرمزگانی و علی قربان‌پسندی در این مسابقه در دو ست متوالی با امتیازهای ۲۱ بر ۱۸ و ۲۱ بر ۱۵ تایلند را شکست دادند تا با اقتدار و بدون واگذاری حتی نتیجه یک ست به حریفان، بر روی سکوی نخست قاره کهن آسیا قرار گیرند.
پیام مدیرکل ورزش و جوانان استان به شرح زیر است:
اینجانب ضمن تبریک ، قهرمانی شما آقای ابوالحسن خاکی زاده والیبالیست هرمزگانی در ترکیب تیم ملی جوانان برومند ایران اسلامی، در سومین دوره مسابقات والیبال ساحلی قهرمانی مردان و زنان زیر ۱۹ سال آسیا ،موجب شادی و غرور ملت ایران و مردم هرمزگان گردید.
این پیروزی را به مردم عزیز و جامعه ورزش استان و کشور به ویژه مسئولین فدراسیون والیبال،هیات والیبال استان ، بازیکنان ، مربی ،سرپرست ،کادرفنی وکلیه عزیزانی که این تیم را یاری کردند، تبریک و تهنیت عرض نموده و موفقیت و سربلندی روز افزون شما جوانان باغیرت و همت ایران اسلامی را در همه عرصه‌ها از خداوند منان خواهانم.
محمودرضا امیاری
مدیرکل ورزش وجوانان هرمزگان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *