فرمانده پلیس راه میناب، سیریک وجاسک: ۸تیم گشت های محسوس و نا محسوس تخلفات رانندگان را در جاده‌ها نظارت و کنترل می‌کنند

فرمانده پلیس راه میناب، سیریک وجاسک: ۸تیم گشت های محسوس و نا محسوس تخلفات رانندگان را در جاده‌ها نظارت و کنترل می‌کنند.

فرمانده پلیس راه میناب، سیریک وجاسک گفت: درایام نوروز و تعطیلات گشت های محسوس و نا محسوس تخلفات رانندگان در جاده‌های برون شهری نظارت و کنترل می کنند.
سرهنگ آرش رحیمی باتبریک سال نوبه شهروندان و هموطنان عزیز گفت: این طرح از تاریخ ۲۴ اسفند ماه آغاز شده است.

وی افزود: ۶ تیم گشت ساربانی با چراغ گردون آبی در سطح محور سیریک برای جمع آوری شتران رها شده آماده گشت زنی هستند، و از صاحبان شتران خواستند تا شتران در شب رها نکنند، و طبق دستور مقام قضایی شهرستان شتر های جمع آوری شده مصادره خواهد شد.
رحیمی اضافه کرد: این اقدامات در جهت ایجاد امنیت بهتر برای شهروندان و مهمانان نوروزی صورت گرفته است.

فرمانده پلیس راه میناب -جاسک و سیریک افزود :در تعطیلات عید نوروز با بکارگیری تیم های محسوس و نامحسوس سعی بر کنترل تخلفات رانندگی درجاده های برون شهری خواهیم داشت.
و از رانندگان تقاضا می شود از سوار کردن مسافر در قسمت بار وانت ها و کامیونت ها خودداری نمایند همچنین موتور سیکلت سوارها نیز از حرکات نمایشی خودداری و از کلاه ایمنی استفاده نمایند.
سرهنگ آرش رحیمی افزود: رانندگان نیز هنگام رانندگی از تلفن همراه استفاده نکنند و با سرعت مجاز رانندگی نمایند.و‌همچنین با توجه به استفاده از رعایت قوانین راهنمایی ورانندگی ،عدم سبقت غیر مجاز ،سرعت غیر مجاز . انحراف به چپ و حرکات نمایشی در جاده های برون شهری می باشد ،ان شالله با یاری خداوند متعال در ایام عید نوروز بدون حادثه ای در جاده های میناب و سیریک وجاسک داشته باشیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *