بیانیه جمعی از انقلابی های شهرستان های مهر و لامرد در خصوص گزینه استانداری فارس

به گزارش نشریه گابریک، جمعی از دانشجویان و جوانان انقلابی و خانواده شهدا و ایثارگران شهرستان های مهر و لامرد طی بیانیه‌ای حمایت خود را از دکتر بهیار مقیمی جهت استانداری فارس اعلام کردند. 

 

متن بیانیه بدین شرح است:

 

                   بسمه تعالی  

 

جناب آقای دکتر سید ابراهیم رئیسی 

 

منتخب محترم ریاست جمهوری ایران 

 

موضوع : درخواست  دانشجویان و جوانان انقلابی و خانواده شهدا و ایثارگران شهرستان های مهر و لامرد جهت سکانداری استانداری فارس 

 

سلام علیکم 

نظر به اینکه استان فارس یکی از استان‌های حساس و پرجمعیت کشور می باشد و از نظر کشاورزی و دامداری و صنعتی قطب مهم کشور ایران محسوب می شود، این استان دارای پتانسیل های نهان اقتصادی بوده و در زمینه فرهنگی و علمی سابقه پیشرو در کشور دارد. در همین راستا مطالبه ی ما جوانان و جمعی از نخبگان و خانواده های شهدا و ایثارگران از منتخب محترم ریاست جمهوری این است که در خصوص انتخاب نماینده عالی دولت در این استان نگاهی ویژه داشته باشند. 

دکتر بهیار مقیمی سارانی ، مدیری با رویکرد جهادی همراه با سوابق اجرایی متعددی در سطوح ملی و کلان با شاخصه های، ساده‌زیستی، پاک دستی، دلسوز وتلاشگر ومدیری مبارز در برابر مفسدان و زمین خواران با سابقه درخشان پیشین است، حال برای بهبود و احیای پتانسیل های نهفته اقتصادی استان فارس و مبارزه با مفسدین پدر خوانده در این استان نیاز به نیروی جوان انقلابی دارد . یادآوری می کنیم که این استان باید بوسیله جوانان انقلابی از تصمیم گیری پدر خوانده های سیاسی و بدنه فرسوده اجرایی نجات پیدا کند، آقای دکتر  بهیار مقیمی سارانی با روحیه ی انقلابی و ضد فساد، فردی اصلح و شایسته جهت استاندار فارس پیشنهاد می گردد. التماس دعا 

      

              و من الله توفیق   

                               ۱۴۰۰/۰۵/۰۵     

 

رونوشت :

– رسانه های انقلابی، خبرگزاری و روزنامه ها جهت اطلاع و انتشار حداکثری موارد ذکر شده. 

– نماینده محترم ولی فقیه و امام جمعه شیراز و خبرگان رهبری جهت اطلاع از طریق فضای مجازی 

– ائمه‌ محترم جمعه شهرستان های مهر ولامرد جهت اطلاع درخواست مکتوب 

– مرکز مدیریت حوزه علمیه فارس جهت اطلاع از طریق فضای مجازی 

– فرمانده محترم سپاه استان فارس جهت اطلاع از طریق فضای مجازی 

– جناب آقای دکتر موسوی نماینده محترم مردم شهرستان های مهر ولامرد در مجلس شورای اسلامی جهت اطلاع نامه ی مکتوب و حمایت شایسته. 

– مجمع محترم نمایندگان فارس جهت اطلاع از طریق فضای مجازی و حمایت شایسته

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *