تجلیل فرماندار جاسک از خبرنگاران این شهرستان .

 

فرماندار جاسک:

خبرنگاران در جنگ اقتصادی بارقه امید به جامعه تزریق کنند.

 

فرماندار جاسک در دیدار با خبرنگاران گفت: فعالان عرصه خبر و اطلاع رسانی در جنگ اقتصادی نقش آفرینی می کنند تا بارقه ای از امید را به جامعه تزریق کنند.

 

محمد رادمهر در مراسم تجلیل و قدردانی از خبرنگاران و فعالان خبر جاسک که به مناسبت ۱۷ مرداد روز خبرنگار با حضور رئیس فرهنگ و ارشاد اسلامی جاسک و معاون امنیتی، سیاسی و اجتماعی فرمانداری جاسک برگزار گردید، در دیدار با خبرنگاران شهرستان ضمن گرامیداشت و تبریک روز خبرنگار بیان داشت: در شرایط فعلی جامعه ما نیاز به مطالبه گری دارد و در این زمینه خبرنگاران به مثابه بازوان دستگاه های اجرایی هستند.

 

فرماندار جاسک با اشاره به رسالت خبرنگار که نقش بی بدیل در پیگیری و احقاق حقوق و مطالبات مردمی و بیان حق گویی ها دارد، افزود: در این روز های بد کرونایی، قلم و دوربین به دستان اهالی رسانه همیار و همکار سفید پوشان کادر درمان هستند تا شر این ویروس را از سر کشورمان برچیند و ما نیز تلاش آنان را ارج می نهیم.

 

وی در ادامه اظهار داشت‌: از تمامی مدیران شهرستان می خواهم که با جدیتی تمام پیگیر امورات مردم بوده و در راستای ایجاد فضای تعامل و همکاری با خبرنگاران نقش اساسی داشته باشند.

 

در ادامه مراسم سپس عبدالمجید مرادی  رئیس  خانه مطبوعات شهرستان جاسک ضمن تشکر از فرماندار محترم جاسک و روابط عمومی فرمانداری به خاطر برگزاری این مراسم و تشکر از همه خبرنگاران شهرستان جاسک بخاطر انعکاس اخبار شهرستان ونیز آرزوی سلامتی و بهبودی برای خبرنگار پیشکسوت شهرستان آقای حسن آتش زبان که در بستر بیماری هستند گفت : شهرستان جاسک مورد توجه مسئولین عالی کشور قرار دارد ، جاسک در مسیر توسعه است و پایتخت اقتصادی و نفتی کشور خواهد شد بنابراین جاسک را بیشتر معرفی کنیم معرفی کردن ظرفیت های جاسک با همکاری خبرنگاران میسر می شود که همه خبرنگاران در جهت انعکاس خبر همکاری خوبی داشتند.

عبدالمجید مرادی گفت : مدیران ادارات شهرستان بیشتر با خبرنگاران همکاری کنند خبرنگاران شهرستان آمادگی کامل دارند تا فعالیت ها و عملکرد ادارات را در روزنامه ها و خبرگزاری ها انعکاس دهند .

رئیس خانه مطبوعات شهرستان جاسک در پایان گفت : از همکاری فرماندار جاسک مهندس رادمهر و معاونین  – راهنمایی و ارشادات امام جمعه جاسک حجت الاسلام ذاکری و بخشداران بخش مرکزی و لیردف تشکر میکنم .

 

گفتنی است : فرماندار جاسک در پایان این مراسم نیز از تلاش و زحمات خبرنگاران و فعالان عرصه خبر و مطبوعات حاضر در فرمانداری این شهرستان تقدیر و قدردانی نمود.

 

انتهای پیام /جاسک/ کمیل حیدری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *