مسئول ورزشی بانوان لیردف جاسک معرفی شد.

با حکم رئیس اداره ورزش و جوانان جاسک؛

مسئول ورزشی بانوان لیردف جاسک معرفی شد.

 

رئیس اداره ورزش و جوانان جاسک طی حکمی مسئول ورزشی بانوان بخش لیردف این شهرستان را منصوب کرد.

با حضور عبدالمجید مرادی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان جاسک در بخش لیردف و دیدار با اسحاق رئیسی بخشدار لیردف و برخی از اعضای منتخب شورای اسلامی شهر لیردف طی حکمی زلیخا هاشمی زاده از بانوان فعال فرهیخته ، ورزشکار و از اعضای منتخب شورای اسلامی شهر لیردف را به سمت مسئول ورزشی بانوان این بخش معرفی نمود.

با حضور رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان جاسک در بخشداری لیردف و نیز بازدید از سالن ورزشی شهر لیردف، اعضای منتخب شورای اسلامی شهر لیردف طی آن خواستار توجه ویژه به مشکلات ورزشی و تجهیز و تعمیر سقف ، کف و روشنایی سالن ورزشی چند منظوره در این شهر شدند.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان جاسک ضمن اشاره به تحقق مرتفع سازی مسائل پیش روی ورزشی لیردف گفت : با اتکاء به خداوند متعال و مشارکت و همکاری اعضای شورای اسلامی شهر و بخش لیردف در آینده ای نزدیک مشکلات و کمبود های پیش روی ورزش بخش لیردف حل خواهد شد.

مرادی در ادامه افزود: موارد از قبیل زمین چمن فوتبال بزرگسالان لیردف ، ایجاد سکو برای مینی چمن شهر لیردف و مسائل ورزشی لیردف در دستور کاری اداره ورزش و جوانان جهت مرتفع سازی آن می باشد.

گفتنی است :  بخش لیردف دارای ۷۰ روستا و یک شهر با جمعیت بیش از ۱۹ هزار و ۹۶۰ نفری در شرقی ترین ناحیه از استان هرمزگان واقع شده است.

 

 

 

جاسک/ خبرنگار/ کمیل حیدری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *