دیدار رئیس هیئت ورزش‌های همگانی استان با مدیرکل ورزش و جوانان هرمزگان

اسماعیل باشه رئیس هیئت ورزش های همگانی استان به همراه اعضای هیات رئیسه هیئت در محل دفتر مدیرکل ورزش و جوانان هرمزگان با محمودرضا امیاری دیدار و گفتگو نمود.

به گزارش گابریک ورزشی به نقل از روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان هرمزگان؛ در نشست اسماعیل بواشه رییس هیات ورزشهای همگانی هرمزگان با محمودرضا امیاری  مدیر کل ورزش و جوانان استان ، با محوریت توسعه ورزشهای همگانی  در استان و اجرای برنامه عملیاتی ابلاغی وزارت ورزش و جوانان در طول سال صورت پذیرفت.
مدیرکل ورزش و جوانان  استان هرمزگان، ضمن تبریک به اسماعیل بواشه و خانم جراره برای انتصاب در شورای شهر ،خواستار تدوین برنامه ها برای رشد و توسعه این هیئت در استان شدو افزود: اداره کل ورزش وجوانان  در حد توان از برنامه های هیئت همگانی استان حمایت خواهد نمود و از گسترش ورزشهای همگانی و اهداف سلامت محور این هیات در جامعه مطالبی عنوان کرد.
امیاری بااشاره به ارزیابی مثبت عملکرد هیات ورزش همگانی استان در مدت چند ماه گذشته سال اظهار داشت: حوزه ورزش همگانی با توجه به شرایط موجود بیماری کرونا با برنامه ریزی های مختلف در امر ورزش همگانی درفضای مجازی انجام داده تا خانواده ها در این ایام از سرگرمی های مناسب بهره مند شوند.
متولی ورزش و جوانان استان ضمن تاکید به توسعه ورزش همگانی در بخشها و شهرهای سراسر استان، خواستار راه اندازی و توسعه ورزش همگانی در بوستانها در بین گروه های سنی مختلف در سراسراستان شد.
وی بابیان اینکه رسانه نقش بسیار بسزایی در فرهنگ سازی اذهان و افکار جامعه در حوزه های مختلف دارند،  افزود: ماازبرگزاری جشنواره ها، برنامه ها و طرح های فرهنگی و ورزشی هیات ورزشهای همگانی استقبال و حمایت خواهیم کرد.
اسماعیل بواشه رییس هیات ورزش همگانی استان ،ضمن تبریک هفته دولت و تشکر از همراهی مدیرکل محترم ورزش و جوانان استان  در امر ورزش همگانی به ارائه گزارشی از عملکرد هیات همگانی همچون اجرای برنامه های ورزشی بصورت مجازی با توجه به شرایط پاندمی کرونا و برگزاری پویش نذر خون در استان و ….. اشاره نمود.
رئیس هیئت ورزش‌های همگانی هرمزگان  ، ضمن بیان اهمیت ورزش در سلامت روح وجسم شهروندان ، خاطر نشان کرد: هیات ورزشهای همگانی استان با تعدد وتنوع کمیته های متناظر میتواند در بالابردن نشاط اجتماعی  هم استانی های عزیز گام های بسیار موثر وحائز اهمیتی بردارد.
بواشه رییس هیئت همگانی استان، ازانتصابات مسئولین کمیته هاو برنامه های اجرایی از زمان انتصاب تا کنون ،خواستار حمایت های بیشتر این هیئت از سوی اداره کل ورزش وجوانان شد.
فاطمه جراره نائب رئیس هیات ورزش همگانی استان با اشاره به ترویج فرهنگ مشارکت همگانی در جهت رفع آسیب‌های اجتماعی اظهارداشت: ورزش همگانی یکی از شاخصه های توسعه یافتگی ملت ها و جوامع محسوب می شود و به مشارکت و همکاری دستگاه های دولتی و نیمه دولتی برای برگزاری برنامه های مختلف این حوزه نیازمند است.
زاهدی رییس گروه ورزش همگانی اداره کل در ادامه این نشست  با ارائه برنامه های ابلاغی از سوی وزارت ورزش و جوانان در امر هیات همگانی انتظارات و برنامه های پیش رو را بیان نمودند.
وی برنامه ها و طرح های اجرایی را به هیئت اعلام و‌خواستار عملیاتی شدن این طرح ها در طول سالجاری شدو افزود: هیات همگانی استان می بایست گزارش این فعالیت ها را به موقع به اداره کل ارائه نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *