رییس هیات گلف استان هرمزگان در پیامی هفته دولت و روز کارمند را تبریک گفت

رییس هیات گلف استان هرمزگان در پیامی هفته دولت و روز کارمند را تبریک گفت

 

 

رییس هیات گلف استان هرمزگان مهندس بیژن شبانکاره در پیامی هفته دولت و روز کارمند را تبریک گفت در بخشی از این پیام آمده است:در تقویم ملی ما، نخستین هفته‌ی شهریورماه به‌عنوان «هفته‌ی دولت» و روز چهارم شهریورماه، با عنوان «روز کارمند» نامگذاری شده است.
این تاریخ، یادآور شهادت فرزندان پاک‌نهاد انقلاب و اسوه‌های مجاهد دولت، شهیدان والامقام «رجایی» و «باهنر» است و چه نیکوست که نام و خاطره‌ی این شهیدان خدمتگزار، به نام هفته‌ی دولت پیوند خورده تا به‌عنوان الگویی شایسته و سرمشقی ماندگار در عرصه‌ی مدیریت نظام جمهوری اسلامی برای خادمین ملت‌ها باشند.
به‌یقین، توفیق هر دولتی در اداره‌ی هرچه بهتر امور کشور، تماما وابسته به همراهی، همدلی و مشارکت آحاد مردم است و موفقیت، توسعه و پیشرفت هر سازمانی به بهره‌وری، تخصص، تعهد کاری و اخلاقی نیروی انسانی آن سازمان وابسته است و هیچ تلاشی در زمینه‌ی پیشبرد اهداف و ارتقای آن مجموعه، بدون کوشش این کارکنان آن نتیجه‌بخش نخواهد بود.
هفته‌ی دولت که نمادی است از وحدت مردم و دولت اسلامی؛ فرصت مغتنمی‌ست برای بازخوانی نقش و وظایف دولت‌‌مردان و قدردانی از همه‌ی کارکنان خدوم کشور که در بخش‌های مختلف، متواضعانه برای کسب رضای پروردگار و خدمت‌رسانی به مردم فعالیت می‌کنند.
روابط عمومی هیآت گلف، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره‌ی شهیدان بزرگ رجایی و باهنر، هفته‌ی دولت و روز کارمند را به همه‌ی خدمتگزاران صدیق کشور، به‌ویژه همکاران خدوم، متعهد و کاردان خود در هیات گلف تبریک و تهنیت عرض نموده و متواضعانه از زحمات و تلاش‌های بی‌وقفه و خالصانه‌ی همه‌ی این عزیزان قدردانی می‌نماید.
تندرستی، شادمانی و موفقیت روزافزون همگان را از درگاه خداوند متعال آرزومند است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *