هفته دولت و سالروز شهادت دولتمردان عمل و اندیشه های روشن، رجایی و باهنر گرامی باد

هفته دولت و سالروز شهادت دولتمردان عمل و اندیشه های روشن، رجایی و باهنر گرامی باد

رییس هیئت ژیمیناستیک استان هرمزگان عبدالرحیم سپهرتاج ،سالروز شهادت شهیدان رجایی و باهنر و فرارسیدن هفته دولت وروز کارمند را تبریک گفت.


متن پیام بدین شرح می باشد:
هفته دولت یادآور فداکاری‏های فرزندان پاک نهاد و گرانقدر انقلاب و احیا کننده روزهای پرشور خدمتگزاری، شهیدان بزرگ، رجایی و باهنر است.

تاریخ ایران اسلامی همواره شاهد ایثارگری ها و از خود گذشتگی های دلیرمردانی بوده که غیر از خدا هیچ نمی دیده و تمام هدفشان خدمت به خلق و اعتلای انقلاب اسلامی بوده است.

بی شک همه ما می بایست با تأسی از ویژگی های والای اخلاقی و رفتاری شهیدان رجایی و باهنر آنان را الگوی همیشگی خود قرار داده و با بهره گیری از رفتار این شهیدان عزیز و تلاش و کوشش در راه تعالی میهن اسلامی و در راستای تحقق اهداف دولت ونظام بسته به ماموریت مان که ارتقاء سطح ورزش است، گام برداشته و زمینه های رشد و پیشرفت روزافزون کشور را در حیطه های مختلف ورزشی و سرافرازی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را فراهم آوریم.

هفته دولت فرصت مناسبی برای اتحاد ملت و دولت و بیان دستاوردها و خدمات ارزنده نظام و دولت است.

رویه مدیریتی شهیدان رجایی و باهنر مبتنی بر تواضع، فروتنی و ساده زیستی بود که تبدیل به یک الگوی ماندگار شده و بر همین اساس هفته اول شهریور ماه به پاس این منش های والا و به منظور نهادینه شدن این فرهنگ جهادی و به یاد اسوه های بزرگ تقوا، اخلاص و ایمان و خدمتگزاران جهادی و انقلابی مردم، شهیدان رجایی و باهنر، به عنوان هفته دولت نامگذاری شده است.

از ویژگی های شخصیتی این شهیدان می توان به تعهد و پیوند ناگسستنی به آرمان های والای انقلاب اسلامی اشاره کرد که با تلاش، رشادت و دلیری برای حل مشکلات دلسوزی و کوششی وصف ناپذیر داشتند و در نهایت ساده زیستی و مردمی بودن در راه اعتلای انقلاب و در حین خدمت توسط مزدوران به شهادت رسیدند.

 

راه این عزیزان که در دوران سخت مسیر مبارزه را با توفیق و سربلندی پشت سرگذاشته بودند و برای اسلام و انقلاب تا پای جان ایستادگی کردند امروز نیز توسط کارگزاران خدوم ملت با جدیت بیشتری ادامه دارد.

در پایان اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای والامقام دولت و بویژه شهیدان رجایی و باهنر ، هفته دولت و روز کارمند را به همه دولت مردان و کارمندان خدوم و متعهد و بویژه همکاران خودم در هیئت ژیمناستیک استان تبریک عرض نموده و موفقیت همگان را در راستای تحقق آرمانهای بلند حضرت امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری تا رسیدن به جایگاههای والا از درگاه خداوند متعال مسئلت می نمایم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *