نشست تشکل های دانشگاهی بمناسبت هفته دولت با فرماندار جاسک

فرماندار جاسک در نشست تشکل های دانشگاهی بمناسبت هفته دولت :نقش دانشجویان و دانشگاه در انقلاب اسلامی بی بدیل است .

دانشجویان در طول انقلاب از پیروز تا جنگ تحمیلی و وتحریمها های اقتصادی با علم و درایت نقش خودرا بخوبی ایفا کردند و همچینن در موضوع کرونا باتلاش وبا استفاده ازتکنولوژی های روزجهان توانستند به واکسن دست پیدا کنند این حرکت جهادی وانقلابی دانشجویان نخبه جوان ستودنی است.

محمد رادمهر در در نشست صمیمی با نمایندگان تشکل های دانشجویی دانشگاه های شهرستان جاسک در پنجمین روز از گرامیداشت هفته دولت گفت: دانشجویان در تمامی مقاطع مهم و حساس کشور همچون پیروزی انقلاب اسلامی، هشت سال دفاع مقدس، دوران سازندگی و مقاومت در برابر تحریم های ظالمانه همواره نقش مهم و سازنده ای ایفا کرده اند.

رادمهر نقش امروز دانشجویان نیز در ایجاد وحدت و همدلی بین اقشار وگروههای مختلف مردم کشور تعیین کننده دانست وادامه داد : دانشجویان امروز با فراگیری و مطالعه علوم مختلف مدیران فردای کشور خواهند بود.

فرماندار بااشاره به فعالیت پروژه های نفتی در شهرستان یادآور شد و افزود: امروز با تلاش و پیگیرهای مدیریت ارشد استان و مسئولان استانی و شهرستانی و عنایت ویژه مجموعه نظام ،جاسک در مسیر توسعه و ترقی قرار گرفته و‌همگامی دانشگاه ها و دانشجویان با فعالیت پروژه‌های نفتی در تامین نیروی انسانی مورد نیاز در رشته های مورد نظر می تواند گامی موثری در حوزه اشتغال پایدار شهرستان در آینده باشد .

وی اظهار امیدواری کرد : مدیران آینده کشور از میان باسوادترین ، دلسوز ترین و کارآمدترین دانشجویان امروز انتخاب شوند.

وی ادامه داد: ما باید شرایط و بستری را فراهم کنیم تا دانشجویان که جزء نخبگان جامعه هستند بتوانند نظرات و دیدگاههایشان را در خصوص مسائل و موضوعات مختلف بویژه باتوجه به شرایط فعلی بیماری کرونا با استفاده از ظرفیت فضای مجازی بیان کنند.

در این جلسه نماینده تشکل های دانشجویی و روسای دانشگاه آزاد و پیام نور حضور داشتند که مسایل و موضوعات خود در این نشست صمیمی با فرماندار مطرح کردند .

جاسک / خبرنگار / حیدری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *