بازدید سرهنگ پاسدار ماشاالله دانشور نیا رئیس تربیت بدنی سپاه امام سجاد به اتفاق معاونین از شهرستان جاسک

بازدید سرهنگ پاسدار ماشاالله دانشور نیا رئیس تربیت بدنی سپاه امام سجاد به اتفاق معاونین از شهرستان جاسک

رئیس تربیت بدنی سپاه امام سجاد به اتفاق معاونین با جناب سرهنگ علی نسب فرماندهی بسیج جاسک و مرادی رئیس ورزش وجوانان جاسک دیدار کردند.

در این دیدار که در محل دفتر فرماندهی ناحیه مقاومت بسیج جاسک برگزار. شد ابتدا جناب سرهنگ علی نسب فرماندهی ناحیه بسیج جاسک ضمن خیر مقدم به میهمانان خصوصا سرهنگ دانشور نیا رئیس تربیت بدنی سپاه امام سجاد استان در خصوص برنامه های ناحیه مقاومت بسیج جاسک در زمینه شادابی و نشاط اجتماعی ونیز توجه به ورزش روستاها و گسترش زیرساخت های ورزشی در روستاهای کم برخوردار گزارشی را ارایه کرد وگفت: تمام این برنامه با همکاری و برنامه ریزی همکاران ناحیه مقاومت بسیج درراس آن تربیت بدنی بسیج جاسک انجام شده ودرحال انجام است.

سرهنگ علی نسب گفت : در این این ایامی که مردم با بیماری کرونا دسته پنجه نرم می‌کنند جامعه نیاز به شادابی و نشاط دارد در همین راستا تربیت بدنی بسیج جاسک با همکاری رئیس ورزش وجوانان برنامه و طرح ها در قالب ورزش خانواده ورزش ونشاط در روستاها انجام دهند و جشنواره در حال اجرا هست رعایت پروتکل های بهداشتی الزامی است .

فرمانده ناحیه بسیج جاسک از توجه فرماندهی سپاه امام سجاد و تربیت بدنی سپاه امام سجاد در خصوص توسعه ورزش روستاهای جاسک تشکر کرد وگفت : با حمایت های فرماندهی سپاه امام سجاد زیر ساخت ها و چند سالن ورزشی در شهر جاسک احداث شده است این سالن ها برای استفاده عموم مردم برای پر کردن اوقات فراغت جوانان بویژه خانواده ها احداث شده است . فرماندهی بسیج جاسک گفت : اداره ورزش وجوانان جاسک با بسیج شهرستان در امر توسعه ورزش شهر و روستاهای جاسک همکاری خوبی دارد.
وی گفت: ورزش موجب میشود جامعه ای سالم و شاداب داشته باشیم هرچه برای ورزش سرمایه گذاری کنیم جامعه ای سالم خواهیم داشت در چندین روستای کم برخوردار جاسک بسیج جاسک زمین ورزشی احداث کرده است .

سپس مجید مرادی رئیس ورزش وجوانان جاسک در این دیدار گفت: هدف اداره ورزش و بسیج در امر گسترش ورزش شهرستان مشترک است و بسیج برای ورزش یک ظرفیت است امکانات زیرساختی اداره ورزش وجوانان در شهر روستاها در اختیار بسیج قرار دارد و همچنین امکانات زیر ساختی بسیج جاسک در اختیار ورزش شهرستان قرار دارد شخص جناب سرهنگ علی نسب علاقه خاصی به ورزش دارد و حامی ورزش جاسک نیز هست و همواره از ورزش شهرستان حمایت کرده است جای تقدیر وتشکر را دارد.

مرادی رئیس ورزش وجوانان جاسک از نگاه خوب و مثبت فرماندهی سپاه امام سجاد استان ونیز رئیس تربیت بدنی سپاه امام سجاد استان نسبت به رشد و توسعه ورزش جاسک تشکر کرد و گفت : طرح وجشنواره ورزشی خوبی توسط بسیج جاسک در روستاها با همکاری اداره ورزش وجوانان جاسک انجام شده است جاسک رو به توسعه است نگاه مسئولین عالی کشور به جاسک نگاه مثبتی است مقام معظم رهبری برای توسعه جاسک وسواحل مکران تاکید دارند همه مسئولین استان و شهرستان باید برای توسعه ورزش جاسک کمک کنند.

سپس جناب سرهنگ دانشور نیا رئیس تربیت بدنی سپاه امام سجاد از همکاری و نگاه خوب سرهنگ علی نسب فرمانده بسیج جاسک در امر گسترش ورزش جاسک تشکر کرد وگفت: هدف بسیج داشتن جامعه ای سالم وبا نشاط است جامعه سالم با توسعه ورزش میتواند پایدار باشد نگاه فرماندهی سپاه امام سجاد استان به ورزش نگاه خوب و عدالت محور است بسیج در تمام شهرستانهای استان سالن های خوب ورزشی احداث کرده است این سالن ها در اختیار آحاد مردم قرار دارد تا اوقات فراغت خود را در این مکان های ورزشی سپری کنند.

وی افزود : مجموعه سپاه امام سجاد تلاش می‌کند زیر ساخت های ورزشی را درسطح شهرستانهای استان گسترش دهد توجه به ورزش بانوان توجه به ورزش های بومی و محلی و ورزش های ساحلی از برنامه های مهم تربیت بدنی سپاه امام سجاد استان است.

وی گفت: برای ورزش پرسنل و کارکنان بسیج هم برنامه داریم وی از همکاری رئیس تربیت ورزش وجوانان جاسک با بسیج جاسک تشکر کرد.

لازم بذکر است: سرهنگ دانشور نیا رئیس تربیت بدنی سپاه امام سجاد از امکانات وسالن های موجود بسیج جاسک بازدید کرد در این این دیدار احمد ارجمند مسئول تربیت بدنی بسیج جاسک گزارشی از فعالیت های ورزش بسیج در جهت پر کردن اوقات فراغت جوانان و خانواده ها هم در شهر وهم در روستاهای جاسک ارائه کرد.

جاسک / خبرنگار / حیدری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *