رئیس انجمن تخصصی آسانسور هرمزگان خبرداد؛ پیگیری های انجمن آسانسور هرمزگان نتیجه داد/واکسناسیون خارج از نوبت متصدیان و کارکنان شرکت های آسانسور استان

رئیس انجمن تخصصی آسانسور هرمزگان خبرداد؛

پیگیری های انجمن آسانسور هرمزگان نتیجه داد/واکسناسیون خارج از نوبت متصدیان و کارکنان شرکت های آسانسور استان

رئیس انجمن تخصصی آسانسور و پله برقی هرمزگان با اشاره به رایزنی های انجام شده از طریق دانشگاه علوم پزشکی، از انجام واکسیناسیون خارج نوبت متصدیان و کارکنان شرکت های فعال در حوزه آسانسور و پله برقی در استان خبرداد.

اکبر بستانی با اعلام این خبر اظهار داشت: اکثریت همکاران ما در حوزه خدمات آسانسور بدون توقف ناچار به حضور در اماکن عمومی، اداری، مسکونی و تجاری بوده، که این امر خود بر ضرورت واکسیناسیون هرچه سریعتر این گروه شغلی مهر تایید زده است.

وی در ادامه افزود: بدین ترتیب این مهم در اولویت برنامه های انجمن تخصصی آسانسور هرمزگان قرار گرفت و با انجام رایزنی های مکرر از طریق دانشگاه علوم پزشکی و مجاب نمودن مدیران این مجموعه به پر خطر بودن حرفه آسانسور در شرایط کرونا، تزریق واکسن خارج از نوبت به فعالین حوزه آسانسور در دست اقدام قرار گرفت.

بستانی توجه به بهداشت کار در محیط و ایمن سازی مشاغل را موجب افزایش بهره وری و پویایی اقتصاد جامعه و خانوارها دانست و تصریح کرد: از هیچ تلاشی برای حمایت و رفاه کارکنان و دفاع از حقوق شرکت های تحت حمایت انجمن تخصصی آسانسور و پله برقی استان هرمزگان فروگذار نخواهیم کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *