رئیس هئیت فوتبال جاسک: هیچ تعارفی با باشگاه ها نداریم

رئیس هئیت فوتبال جاسک:
” هیچ تعارفی با باشگاه ها نداریم / لیگ شهرستان در قالب برتر و یک سید بندی می شود ”

علی عنبری بیان داشت: امسال لیگ فوتبال جاسک نسبت به سال های گذشته متفاوت برگزار می شود.
وی گفت: بنای هئیت فوتبال تحرک ، پویایی ، نشاط و نیز متحول کردن فوتبال است که تصمیم گرفتیم لیگ جاسک را در قالب لیگ برتر و یک سید بندی کنیم.
رئیس هئیت فوتبال شهرستان جاسک افزود : به منظور جلوگیری از انصراف پی در پی در مسابقات فوتبال جاسک که موجب بی انگیزگی و حتی تضعیف حق سایر تیم‌های شرکت کننده می گردید این هئیت تصمیم گرفت لیگ شهرستان را با شکل متفاوت و در قالب لیگ برتر و یک در سال جاری برگزار کند .
عنبری تصریح کرد: به همین منظور تیم ها را دسته بندی کردیم که برای نخستین بار لیگ جاسک را با این شکل برگزار خواهیم کرد و قطعا کمک بزرگی برای رشد ، توسعه و بالندگی فوتبال شهرستان می شود.
وی با بیان اینکه لیگ برتر شامل تیم های اتحاد روستایی ، ملوان بحل ، طوفان بونجی ، اروند ، اتحاد نوین ، دریادلان ، ذوالفقار و ایثارگران ، ادامه داد: لیگ یک شامل تیم های وحدت جاسک کهنه ، امید شهرداری ، مقاومت ، ملوان مکران ، وحدت ، اتحاد شرق ، قهرمان بخش لیردف و بخش مرکزی برگزار خواهد شد.
وی همچنین در پایان سخنانش خاطر نشان کرد: در این خصوص با هیچ تیم و باشگاهی تعارف نداریم و هئیت فوتبال تصمیم خود را گرفته و باشگاه های تحت پوشش این هئیت نسبت به تشکیل و تکمیل پرونده به هئیت فوتبال مراجعه کنند.

جاسک / خبرنگار / حیدری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *