جلسه شورای اموزش و پرورش شهرستان جاسک برگزار شد

در راستای پروژه مهر سال تحصیلی ۱۴۰۱-۱۴۰۰ ؛
جلسه شورای اموزش و پرورش شهرستان جاسک

شورای اموزش و پرورش با حضور مدیر اموزش و پرورش ، معاونت سیاسی اجتماعی فرمانداری ، امام جمعه و سایر اعضا با دستور کار پروژه مهر و کاگروه ماده ۱۸ برگزار شد.
جلسه شورای اموزش و پرورش با حضور ناصر عسکری زاده مدیر اموزش و پرورش، احمد گمتیلی معاون سیاسی اجتماعی فرماندار ، ذاکری امام جمعه شهرستان و سایر اعضای شورا در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار گردید.

ناصرعسکری زاده پروژه مهر را حاصل تفکر جمعی برای ارتقاء آموزش و پرورش دانست و گفت: پروژه مهر در اولویت و دغدغه همه ماست و قطعاً با داشتن پروژه مهر خوب و باکیفیت به مهری با نشاط و شاداب دست پیدا می‌کنیم.
عسکری زاده پروژه مهر را یک برنامه مشارکتی بزرگ دانست و بیان داشت: پروژه مهر یک برنامه فراسازمانی است که در اجرای آن نیاز به حمایت و مشارکت سایر دستگاهها داریم.
مدیر آموزش و پرورش در این جلسه با اشاره به اهمیت موضوع ایاب و ذهاب دانش آموزان گفت: از آنجایی که یکی از مهمترین دغدغه های خانواده ها، سرویس ایاب و ذهاب دانش آموزی است، باید تلاش کرد تا چالش های پیش روی حمل و نقل دانش آموزی را با تعامل نهادهای مربوطه برطرف کنیم.
در ادامه ضمن تشکر و قدردانی از همکاری صمیمانه پلیس راهور شهرستان جاسک همچنین شهرداری و شوراهای اسلامی شهر با آموزش و پرورش در ساماندهی مطلوب سرویس ایاب و ذهاب دانش آموزی ، خواستار هماهنگی بیشتر و گسترده تر این نهاد ها با آموزش و پرورش شد.

جاسک / خبرنگار / حیدری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *