جلسه هماهنگی هفته دفاع مقدس در جاسک برگزار شد

هفته دفاع مقدس فرصتی مناسب جهت انتقال فرهنگ ایثار و شهادت به نسل جدید است

جلسه برنامه‌ریزی گرامیداشت هفته دفاع مقدس با حضور، امام جمعه ، فرماندار و اعضای ستاد شهرستانی در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.

جلسه هماهنگی گرامی داشت هفته دفاع مقدس به ریاست رادمهر، فرماندار شهرستان جاسک برگزار گردید.

امام جمعه شهرستان جاسک در این جلسه ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس بر اهمیت برگزاری مراسمات متناسب با شرائط کرونا تاکید کرد و عنوان نمود : هفته دفاع مقدس بهترین فرصت جهت انتقال فرهنگ ایثار و شهادت به نسل جدید انقلاب هست که انتقال فرهنگ ایثار و شهادت باعث ایجاد رویش هایی برای انقلاب و نظام خواهد شد.

در ادامه جلسه محمد رادمهر فرماندار جاسک هفته دفاع مقدس را سند ماندگار انقلاب اسلامی خواند و گفت: هفته دفاع مقدس متعلق به هیچ جناح و گروه سیاسی نیست بلکه به همه مردم تعلق دارد که با روحیه بسیجی در دفاع از میهن اسلامی و مقابله با دشمن متجاوز بعثی نقش آفرین بودند.

در ادامه وی تاکید کرد: هر چند برنامه های اجرایی هفته دفاع مقدس باید بر اساس وضعیت بیماری کرونا و طبق رعایت شیوه نامه های بهداشتی برگزار گردد، اما نباید اجازه دهیم این هفته کم رنگ جلوه داده شود.

در پایان رادمهر افزود: وظیفه ما این است که در این هفته به نحوه شایسته از زحمات تمام نیروهای ارزشی نظام مقدس جمهوری اسلامی قدردانی و عظمت و جایگاه دفاع مقدس را به نسل بعد منتقل کنیم.

جاسک / خبرنگار /حیدری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *