۱۰۰درصد فرهنگیان شهرستان جاسک در برابر کرونا واکسینه شدند

در راستای بازگشایی مدارس؛
۱۰۰درصد فرهنگیان شهرستان جاسک در برابر کرونا واکسینه شدند

معاون پرورشی تربیت بدنی و سلامت اموزش و پرورش شهرستان جاسک اعلام کرد: با تزریق ۱۰۰ درصد واکسن جامعه فرهنگیان شهرستان آمادگی کامل برای بازگشایی مدارس را خواهیم داشت.

مرتضی برزیده معاون پرورشی تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش شهرستان جاسک بیان داشت : تمامی فرهنگیان این شهرستان نوبت اول واکسن کرونا را دریافت نموده اند و نوبت دوم واکسیناسیون این قشر نیز با تلاش و همکاری شبکه بهداشت و درمان شهرستان جاسک در حال انجام می باشد.

معاون تربیت بدنی و سلامت ایمنی ایجاد شده در فضای مدرسه و جامعه فرهنگیان را از الزامات و ضرورت برپایی کلاس‌های حضوری اعلام کرد و گفت: هیچ چیز جای آموزش حضوری در مدارس را نمی‌گیرد و حرکت آموزش و پرورش به سمت بازگشایی مدارس به شکل حضوری است، اظهار داشت: قطعاً دغدغه ما حضور ایمن دانش‌آموزان در مدارس است و تلاشمان بر این است تا شعار سال تحصیلی را که استمرار آموزش، ارتقا کیفیت و تضمین سلامت است، تحقق ببخشیم.

وی اضافه کرد: البته برای شروع سال تحصیلی به شکل مجازی زیرساخت‌های لازم به ویژه در شبکه شاد با به روز رسانی اطلاعات فراهم شده و امیدواریم شرایط مطلوبی را در آغاز سال تحصیلی شاهد باشیم .

جاسک / خبرنگار/ حیدری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *