حضور نماینده مردم شرق استان در روستای سدیچ بخش مرکزی جاسک

حضور نماینده مردم شرق استان در روستای سدیچ بخش مرکزی جاسک

نماینده مردم شریف شرق هرمزگان بهمراه جمعی از مدیران استانی بمنظور نظارت میدانی و بررسی مشکلات مردم در شرق شهرستان جاسک حضور یافتند.
نماینده مردم در جمع مردم روستای سدیچ شهرستان جاسک گفت : حوزه شرق هرمزگان یکی از بزرگترین حوزه های انتخابیه کشور است این حوزه شرق علی رغم گستردگی مشکلات متنوعی دارد.

وی در ادامه سخنان خود افزود: موضوع کاهش قیمت سیمان، تامین کالا های اساسی ،تسهیل در صادرات محصولات کشاورزی از جمله تصمیمات اخیر مجلس برای کاهش مشکلات مردم است.

رئیسی بیان داشت : از عملکرد آب منطقه ای و وزارت نیرو به شدت گله مند هستم ما آثاری از کار این وزارتخانه در منطقه بعد از سیل دو سال گذشته ندیدیم.

نماینده مردم شرق استان در مجلس شورای اسلامی گفت : دیوار حفاظتی در ساحل رودخانه احداث نشده و شرایط مردم شرایط مناسبی نیست و مردم امنیت خاطر ندارند برخی از مسائل را نمیتوان مشمول زمان کرد.

رئیسی از زحمات مهندس نوری زاده مدیر کل بنیاد مسکن بخاطر انجام تعهدات خود تشکر کرد و گفت : در بازگشت به تهران با مدیران وزارت نیرو و جهاد در خصوص مسائل معطل مانده منطقه دیدار خواهم نمود.

نماینده مردم شرق استان هرمزگان درپایان سخنان خود در روستای سدیچ یادآور شد : برای اولین بار موضوع راه های دسترسی به ساحل را در بودجه قرار دادیم و بحمدالله احداث راه چند روستا به سمت ساحل آغاز شده است پیگیر مجوز صید صیادان هستیم و دستورش را از وزیر جهاد گرفته ام.

جاسک / خبرنگار / حیدری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *