تشریح برنامه های هفته دفاع مقدس در میناب

بمناسبت هفته دفاع مقدس ۸۳برنامه در میناب برگزار می شود
سرهنگ حسین درویشی فرمانده ناحیه مقاومت سپاه میناب در آستانه هفته دفاع مقدس ضمن گرامیداشت هفته و یاد و خاطره شهیدان،رزمندگان و ایثارگران گفت: هفته دفاع مقدس امسال با شعار دفاع مقدس ،شهداء و ایثارگران برگزا می شود.وی اضافه کرد:برای هفته دفاع مقدس امسال برنامه های متنوع و پروژه های مهمی در نظر گرفته شده است که بالغ بر ۸۳ برنامه در سطح شهرستان با حضور مسئولین استانی و شهرستانی برگزارمی شود.
وی ازمهمترین
برنامه های هفته دفاع مقدس را دیدار با امام جمعه شهرستان ،عطر افشانی قبور مطهر شهدا ،دیدار و‌سرکشی از ا خانواده معزز شهدا،برنامه یاد‌یاران توسط بسیجیان در محلات ،مسابقات ورزشی ،مراسم شبی با شهدا،ایستگاه توزیع ماسک عنوان نمود. وی افزود: تعدادی از این این برنامه‌ها با توجه به شیوع ویروس کرونا مجازی و تعدادی بصورت حضوری برگزار می شود .
فرمانده ناحیه مقاومت سپاه میناب گفت:
پروژه های محرومیت زدایی ،آبرسانی،افتتاح منازل مددجویی به تعداد ۶۳ با اعتبار هر کدام ۵۰میلیون تومان،ساخت و احداث مسجد ،خانه عالم توسط بسیجیان،در بخش اقتصاد مقاومتی افتتاح پرورش ماهی در چاه غربال با اعتبار بالغ بر ۳میلیارد و ۲۰۰تومان به بهره برداری می رسد.
سرهنگ حسین درویشی در پایان خاطر نشان کرد:مجموعه ناحیه مقاومت سپاه میناب تیم ضبط و ثبت جهت گردآوری آثار و تجربه رزمندگان و شهیدان مشغول فعالیت هستند تا بتوانند تجربه و خاطره شهیدان و رزمندگان را به نسل جوان منتقل کنند.
میناب خبرنگار بارانی نیا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *