بازدید میدانی از واحدهای تولیدی شهرستان جاسک به مناسبت هفته دفاع مقدس

بازدید میدانی از واحدهای تولیدی شهرستان جاسک به مناسبت هفته دفاع مقدس

بازدید میدانی باحضور ریاست محترم اداره صمت به اتفاق حجت الاسلام و المسلمین ذاکری امام جمعه شهرستان، حجت الاسلام صحرانشین ریاست محترم اداره تبلیغات اسلامی، جناب سرهنگ علی نسب فرمانده محترم ناحیه مقاومت بسیج و هیئت همراه از واحدهای تولیدی شهرستان به مناسبت هفته دفاع مقدس.

دراین بازدید حجت الاسلام و المسلمین ذاکری امام جمعه شهرستان خاطرنشان کردند: نیروهای توانمند و مجاهد واحدهای تولیدی در این شهرستان مایه پیشرفت روزافزون بوده و در اشتغال زایی در منطقه سهم بسزایی داشته اند.
وی افزود: طبق فرمایش مقام معظم رهبری هرجا جوانان پای کار بوده اند پیشرفت به چشم آمده و حضور جوانان از ابتدای انقلاب و جنگ تحمیلی موجب حفظ آبروی نظام شده و ما در صورتی به پیروزی میرسیم که به نیروهایی که در صنعت کارمیکنند مجاهد در راه خدا بگوییم.
وی همچنین در این دیدار از اقدامات انجام شده مجموعه صنعت، معدن و تجارت شهرستان در حوزه تنظیم بازار و ساماندهی امور صنایع و فعالیت مجدد واحد‌های راکد و نیمه فعال تقدیر و تشکر نموده و در همین زمینه پیشنهادات و رهنمودهایی نیز بیان کردند.
نجفی ریاست محترم اداره صمت در این بازدید ضمن بررسی مسائل و مشکلات این واحدهای تولیدی و صنعتی راهکارهای عملیاتی به جهت برون رفت از مشکلات گزارش مختصری از وضعیت بخش صنعت، معدن و تجارت این شهرستان اقدامات، اولویت ها و برنامه های پیش رو آن ارائه نمودند.
همچنین با توجه به بازگشایی مدارس واحد بازرسی و نظارت اداره صمت به اتفاق تنی چند از پاسداران و بسیجیان از چند واحد صنفی نظیر عرضه کننده پوشاک مدارس، لوازم التحریر و کیف و کفش در سطح شهر بازدید بعمل آوردند که این بازدیدها منجر به تشکیل ۳ پرونده تخلف به ارزش پنج میلیون ریال گردید و در خصوص رعایت پروتکلهای بهداشتی به متصدیان واحدهای صنفی و شهروندان تذکرات لازم داده شد تا رعایت پروتکل‌های بهداشتی در بازار شهرستان تداوم یابد و خطری متوجه سلامت مردم نشود.

گفتنی است : در حاشیه این بازدید بمناسبت هفته دفاع مقدس تعداد ۱۰۰۰ عدد تراکت با همین مضمون در بین واحدهای صنفی توزیع گردید.
در پایان از شهروندان عزیز تقاضا داریم شکایات، پیشنهادات و انتقادات خود را بصورت حضوری یا با تلفن گویا ۱۲۴ و شماره تلفن داخلی ۰۷۶۴۲۵۲۲۲۱۳ اداره صمت شهرستان گزارش دهند تا در سریعترین زمان ممکن به موضوع رسیدگی شود.

جاسک / خبرنگار/ کمیل حیدری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *