آخرین نگاه در جشنواره ی لندن

 به گزارش نشریه گابریک به نقل از احسان وزیری،فیلم کوتاه اخرین نگاه تا کنون در جشنواره های داخلی و خارجی بسیاری حضور چشمگیری داشته است.

 

این کارگردان شیرازی گفت: این فیلم کوتاه را با عوامل کاربلد و بازیگران خوب در زمستان سال۹۸ در لوکیشن روستایی در شهرستان مرودشت استان فارس مقابل دوربین بردیم. اسفند ماه ۹۸ هماهنگی های لازم را برای اکران و تقدیر از عوامل فیلم در تالار حافظ شیراز انجام داده ولی متاسفانه با شروع کرونا و محدودیت ها نتوانستیم فیلم را اکران کنیم.

 

وزیری که مدیریت شرکت هنری فرداد آرسس روژان را در دست دارد، در ادامه بیان کرد: استان فارس با داشتن ظرفیت هایی نظیر جوانان پر شور و مستعد و توانمند، لوکیشن های متعدد تاریخی و گردشگری، عوامل فنی حرفه ای و شرکت های تجهیزاتی سینمایی، پتانسیل این را دارد که به یکی از قطب های فیلم سازی کشور شود، ولی متاسفانه هنوز راه بسیاری برای رسیدن به این مهم در پیش دارد .

 

وزیری که دبیری جشنواره استانی فیلم کوتاه تَچَر را نیز بر عهده دار است، در پایان با ابراز امید و خرسندی، آرزوی سلامتی برای همه ی دست اندرکاران تولید فیلم در استان فارس کرد. و از همه ی هنر مندان خواست که پرتلاش تر از قبل، تمام انرژی خود را جهت رسیدن به اهداف به کار گیرند.

 

شایان ذکر است، عوامل دست اندر کار این فیلم عبارت اند از:

تهیه کننده، نویسنده و کارگردان: احسان وزیری

تصویربردار: مسعود احمدی

صدابردار: عبدالوهاب فریدونی

تدوین و صداگذاری: شیما پورسهم الدین

طراح چهره پرداری: فریده زارع

مجری طرح: نرجس مداح علی

مدیر تدارکات: محمد اکبری

صحنه و لباس: خیرالله نسرینفر

مدیر تولید: فریبا بازیار

عکاس: حسن ابراهیمی نژاد

روابط عمومی: محمد ناصریراد 

 

بازیگران:

سعید نام آوری/مرجان پیروی

/ملیحه محرابی/سید ابراهیم/اعتصامی/مجید روستایی/سعید مرادی/ستایش شجاعی/مریم/بختیار زاده/ارش نجفی/حسین زاهدی/ساحل سر شناس/فاطمه رخصتی مقدم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *