جذب ۲۰ دانش آموز بازمانده از چرخه تحصیل

جذب ۲۰ دانش آموز بازمانده از چرخه تحصیل در روستای محروم «شیهولی» جاسک

مسئولان بخش لیردف زمینه جذب ۲۰ دانش آموز بازمانده از چرخه تحصیل در روستای محروم شیهولی شهرستان جاسک را فراهم می آورند.

با حضور اسحاق رئیسی بخشدار بخش لیردف و عبدالله مهین پرست مسئول نمایندگی آموزش و پرورش لیردف و برخی از مسئولان این بخش و دهیار و جمعی از اولیا و دانش آموزان روستای شیهولی جلسه ای با محوریت بررسی موضوع مشکل جذب دانش آموزان بازمانده از تحصیل به چرخه آموزشی برگزار گردید.

در این حاشیه این جلسه مسئولان طی سخنانی ضمن اهمیت بر شمردن علم آموزی و تعلیم و تعلم و آموزش کودکان و نوجوانان، خواستار فراهم سازی حمایت و تسهیل سازی حضور دانش آموزان این روستا شدند.

ضمن آن در این جلسه مقرر گردید دهیار روستای شیهولی ضمن شناسایی و ثبت نام دانش آموزان، هزینه سرویس ایاب و ذهاب دانش آموزان تا مرکز شهر لیردف، هزینه کتب درسی و لوازم التحریر و لباس دانش آموزان توسط نهاد های خیر تامین و تهیه گردد.

بخشدار بخش لیردف نسبت به کودکان و نوجوانان در سن تحصیل بازمانده از چرخه تحصیل در روستا شیهولی خواستار ادامه تحصیل آنان و برای سایر دانش آموزان بزرگسال که متقاضی ادامه تحصیل در مقاطع بالاتر بودن خواهان برگزاری کلاس های آموزش رده بزرگسالان در این روستا شد.

گفتنی می باشد” روستای شیهولی از روستا های محروم واقع در بخش لیردف شهرستان جاسک می باشد که بیشترین میزان آمار بازماندگان از چرخه تحصیل را به خود اختصاص داده است.

جاسک / لیردف / خبرنگار/ حمید دهشتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *