شهردار لیردف : بیایید با کودکانمان و دنیای کودکانه ، بی ریا و صمیمی آنان آشتی کنیم

شهردار لیردف جاسک :
هفته ملی کودک یادآور وظیفه ساخت دنیای بهتر برای کودکان است

شهردار لیردف جاسک گفت: همه ساله روز و هفته ملی کودک یادآور وظیفه ای است که ما در برابر کودکان برای ساختن دنیای بهتر داریم.

مسلم هوتی شهردار لیردف شهرستان جاسک در مراسمی به مناسبت هفته ملی کودک با حضور در جمع کودکان در کتابخانه عمومی این شهر با تبریک هفته ملی کودک گفت: کودکان نیازمند جدی توجه مسئولان هستند و لازم است تلاش برای ارتقای محیط زیست کودکان در محور برنامه ریزی های فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی جوامع قرار گیرد.

وی در ادامه افزود: هرچند عدم پایبندی به قوانین و مقررات و پایمال نمودن حقوق دیگران تحت هیچ شرایطی جایز نیست ولی تعدی به حقوق کودکان و به رسمیت نشناختن آن، زخم ها و آثار مخرب عمیق تری را به پیکره جوامع وارد می سازد و آینده آنها را تهدید می کند.

هوتی ضمن تاکید بر اهمیت جایگاه ویژه کودکان در دنیای امروزی اظهار کرد: کودکان به واسطه معصومیت، صفا و سادگی درونی شان، خواسته های بسیار ساده، عاطفی و انسانی از بزرگترها دارند، نباید اجازه دهیم دلهای با محبت ولی شکننده آنان در آثار کم توجهی، بی برنامگی ها، کج سلیقگی ها و نابسامانی های مدیریتی، اجتماعی، سیاسی، فرهنگی، اقتصادی غمگین و افسرده شود.

شهردار لیردف جاسک در پایان عنوان کرد: بیایید با کودکانمان و دنیای کودکانه ، بی ریا و صمیمی آنان آشتی کنیم و بدانیم آنچه امروز به عنوان حقوق کودک شناخته می شود، نیاز جدی تمام جوامع بشری است و کودکان ما خشت اول بنای عظیم آینده اند.

جاسک /خبرنگار بخش لیردف/حمید دهشتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *