فضای شهری جاسک با رنگ آمیزی جداول وانجام مصوبات شورای ترافیک

فضای شهری با رنگ آمیزی جداول وانجام مصوبات شورای ترافیک ،رنگ آمیزی سرعت کاه و خطوط عابرین پیاده درجلو مدارس آغاز شد

شهداد آمای سرپرست شهرداری گفت : با توجه به عوامل فیزیکی و محیطی و از بین رفتن رنگ جداول اجرای عملیات رنگ آمیزی جداول در سطح شهرجاسک آغاز شده است.

وی افزود: در راستای فضاسازی مناسب شهری طرح شست و شو ، پاکسازی و رنگ آمیزی جداول شهر شروع شده است و در سطح شهر اجرا خواهد شد.
آمای همچنین با اشاره به این که هدف شهرداری ، ایجاد چهره متناسب با شهرنشینی، تزئینات شهری، حفظ زیبایی و مبلمان شهری است، عنوان نمود : با در نظر گرفتن نیاز شهروندان به شادابی و ایجاد تنوع در سطح شهر اقدام به زیباسازی وتغییر رنگ آمیزی جداول در معابر اصلی و فرعی شده است.
سرپرست شهرداری با بیان این که رسیدگی به جلوه های هنری و رفع آلودگی های بصری علاوه بر ایجاد زیبایی های دیداری موجب تأمین آرامش روحی و روانی شهروندان می شود، بیان کرد: در همین راستا، بعضی از جداول نیاز به ترمیم و ساماندهی دارند که توسط واحد فنی در آینده ی نزدیک انجام خواهند شد.
وی در خاتمه با تأکید بر لزوم حفظ سیمای شهری اذعان داشت، در اجرای این عملیات توجه به کیفیت و ماندگاری موارد استفاده شده امری مهم و ضروری است، امیدواریم بتوانیم اقدامات لازم را جهت زیباسازی سطح شهر انجام دهیم و موجبات رضایتمندی شهروندان را فراهم نماییم.

جاسک /خبرنگار/ حیدری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *