ارسال اشتباهی کانکس پوسیده به دبستان روستای کیدر بالا

مسئول نمایندگی آموزش و پرورش لیردف:
ارسال اشتباهی کانکس پوسیده به دبستان روستای کیدر بالا

اهالی روستای کیدر بالا از توابع بخش لیردف شهرستان جاسک توسط جرثقیل اتفاقات برق جاسک یک دستگاه کانکس فرسوده و بدون امکانات و کثیف در روستا پیاده شده است بعد از اینکه اهالی متوجه وضعیت وخیم این کانکس فرسوده شدند اهالی گفتند : خواهان یک دستگاه کانکس جدید با همه تجهیزات هستند و فرزندان خود را به داخل این کانکس فرسوده نمی فرستند.
درباره موضوع فوق مسئول نمایندگی آموزش و پرورش لیردف گفت : ارسال اشتباهی کانکس پوسیده به دبستان روستای کیدر بالا کانکس استاندارد به زودی جایگزین می شود .
عبدالله میهن پرست مسئول نمایندگی آموزش و پرورش بخش لیردف جاسک گفت: برای جبران کمبود فضای آموزشی در روستای کیدر بالا قرار بر ارسال کانکس بوده است که این مهم انجام شده و متاسفانه با بروز اشتباهاتی از جانب راننده جرثقیل در این راستا سبب شده که کانکس های فرسوده و غیرقابل استفاده به روستای کیدر بالا ارسال شود که دیدن این کانکس پوسیده سبب تعجب اهالی روستا و دانش آموزان شده بود که تصاویر ی از این کانکس در فضای مجازی هم انتشار یافته بود.
وی گفت: این کانکس سالیان سال در مدارس روستایی و حوزه ساحلی استفاده شده بود که اکنون برای کلاس درس قابل استفاده نیست.
میهن پرست اظهار داشت: کانکس خوب و استاندارد چندین دستگاه در شهر لیردف موجود است که این کانکس ها به زودی جایگزین می شوند.

جاسک / خبرنگار/ کمیل حیدری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *