دیدار با امام جمعه بمناسبت هفته تربیت بدنی و ورزش در جاسک

دیدار با امام جمعه بمناسبت هفته تربیت بدنی و ورزش
دیدارروسای هیئت ها – ورزشکاران – پیشکسوتان – مربیان و داوران با امام جمعه شهرستان جاسک بمناسبت هفته تربیت بدنی و ورزش .
این دیدار که در دفتر امام جمعه شهرستان جاسک برگزار گردید ابتدا عبدالمجید مرادی رئیس اداره ورزش و جوانان جاسک ضمن تبریک هفته تربیت بدنی و ورزش و هفته وحدت از حمایت های خوب امام جمعه محترم و فرماندارشهرستان جاسک در امر گسترش ورزش جاسک تشکر کرد و گفت : ورزش شهرستان جاسک استعدادهای خوبی در امر ورزش دارد باید برای رشد و بالندگی این استعداد ما برنامه ریزی شود.
مرادی گفت: شعار امسال هفته تربیت بدنی و ورزش ایران تندرست ایران همدل ایران قوی می‌باشد.
مرادی در خصوص تعمیر و بازسازی استخر شنای خلیج فارس جاسک که هدیه مقام معظم رهبری به جوانا ن شهرستان جاسک می باشد تاکید کرد وخواستار بازسازی مرمت استخرخلیج فارس جاسک شد و از تلاش – همکاری و فعالیت های مسئولین تیمها – باشگاهها – مربیان و داوران تشکر و قدردانی کرد.
در ادامه ورزشکاران و مربیان مسائل و مشکلات ورزش جاسک را برای امام جمعه محترم بازگو کردند .
نماینده ولی فقیه در این دیدار ضمن تبریک هفته تربیت بدنی و ورزش و هفته وحدت گفت : شهرستان جاسک ظرفیت و استعداد خوبی دارد جوانان جاسکی حتی توان حضور در تیم ملی را دارند .
وی افزود : ورزش یکی از اصلی ترین هدف های جامعه هست توجه ویژه به ورزش های همگانی و ایجاد نشاط و شادابی بین مردم در دستور کار ما و اداره ورزش و جوانان است.
حجت الاسلام ذاکری گفت : مسئولین استانی و کشوری بفکر راه اندازی مجدد استخر باشند هدیه مقام معظم رهبری برای جوانان این شهرستان زیبنده نیست رها و بلا استفاده بماند .
وی تصریح کرد : بنده از ورزش جاسک حمایت میکنم و در مورد مشکلات ورزش این شهرستان بنده پیگیر خواهم بود تا ان شاالله بتوانیم مشکلات را برطرف و در امر توسعه ورزش جاسک گام مهمی برداریم .
گفتنی است : در پایان این دیداراز اسحق فکری و شهداد آمای از پیشکسوتان ورزش جاسک که در امر توسعه و گسترش ورزش زحمات زیادی را متحمل شده اند به رسم یادبود با اهدای لوح تقدیر تشکر و قدر دانی شد .

جاسک / خبرنگار / کمیل حیدری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *