بمناسبت هفته تربیت بدنی و ورزش دیدار ورزشکاران با فرماندار جاسک

به مناسبت هفته تربیت بدنی و ورزش رئیس اداره ورزش و جوانان و مسئولین هیئتها – باشگاهها و مربیان با فرماندار جاسک دیدار کردند

در این دیدار ابتدا عبدالمجید مرادی رئیس اداره ورزش و جوانان جاسک ضمن تبریک میلاد پیامبراکرم حضرت محمد (ص) و امام جعفر صادق (ص) و هفته تربیت بدنی و ورزش خدمت جامعه ورزشی به خصوص ورزشکاران آقایان و بانوان – پیشکسوتان – هیئت ها و باشگاهها و مدیران شهرستان جاسک گزارشی از عملکرد ورزش شهرستان را خدمت فرماندار محترم ارئه نمودند .

در این دیدارسپس فرماندار جاسک ضمن تبریک هفته تربیت بدنی و ورزش خدمت جامعه ورزش کشورو شهرستان جاسک و همچنین میلاد مسعود پیامبر مهربانی حضرت محمد (ص) و امام جعفر صادق (ع) گفت : ورزش شهرستان رو به توسعه رشد است استعداد های خوبی در تمامی رشته های ورزشی جاسک وجود دارد درایام کرونایی اداره ورزش و جوانان با مجوز ستاد کرونا مسابقات ورزشی خوبی برگزار کرد که برگزاری این مسابقات موجب شادابی و نشاط جامعه گردید.
رئیس شورای ورزش شهرستان جاسک افزود :هیئت ها – باشگاهها و مربیان آقایان و بانوان ورزشی بازوان اداره ورزش هستند که در جهت رشد و توسعه ورزش تلاش می کنند و زحمات این بزرگواران قابل تقدیر است .
مهندس رادمهر فرماندار جاسک گفت : نگاه مسئولین عالی کشور برای توسعه سواحل مکران نگاه خوبی است در همین راستا برای شادابی و نشاط جوانان و نیز میزبانی مسابقات کشوری و استانی از محل اعتبارات توسعه سواحل مکران مجموعه ورزشی ورزشگاه بزرگی احداث خواهد شد ، جاسک در ورزش های آبی و ساحلی باتوجه به ظرفیت و پتانسیل خوبی که وجود دارد می تواند میزبان مسابقات کشوری باشد.

فرماندار جاسک تصریح کرد : با استقرار شرکت های نفتی و پالایشگاه های بزرگ نفت در جاسک انقلاب خوبی در امر احداث زیر ساخت ها ی ورزشی در سطح روستاها و شهر جاسک صورت می گیرد،شرکت های نفتی وظیفه دارند حق مسئولیت های اجتماعی خود را به ورزش و توسعه ورزش های همگانی و قهرمانی پرداخت کنند در همین راستا نماینده محترم شرق استان در مجلس شورای اسلامی جناب آقای رئیسی و استاندار محترم جناب مهندس دوستی پیگیر این موضوع هستند ، مقام معظم رهبری در امر توسعه سواحل مکران تاکیدات فراوانی دارند و همه دستگاهها – وزارت خانه ها وادارات کل در این امر سهیم می باشند .

رئیس شواری ورزش شهرستان جاسک در پایان سخنان خود از زحمات و تلاش های رئیس اداره ورزش شهرستان که شبانه روزی تلاش می کند تشکر کرد.
گفتنی است : در پایان مراسم از از خانواده شهدای ورزشکار – مسئولین سابق ورزش بانوان – روسای هیئت ها و باشگاههای ورزشی – مربیان آقایان و بانوان ورزش شهرستان با اهداء لوح تقدیر تجلیل شد .

جاسک/ خبرنگار/ کمیل حیدری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *