رقابت کارمندان شهرداری جاسک در مسابقات هفته تربیت بدنی و ورزش

رقابت کارمندان شهرداری در مسابقات هفته تربیت بدنی و ورزش
به همت شهرداری و شورای شهر جاسک به مناسبت هفته تربیت بدنی و ورزش یک دوره مسابقات ورزشی درسته های دارات تیراندازی و پینگ پنگ بین پرسنل شهرداری جاسک برگزار گردید .
شهداد آمای سرپرست شهرداری جاسک گفت : هدف از برگزاری این مسابقات به منظور شادابی و نشاط و تندرستی بین پرسنل شهرداری وهمچنین به مناسبت هفته تربیت بدنی بود .
وی گفت : هفته تربیت بدنی فرصت مناسبی بود تا هرچه بیشتر به اهمیت ورزش ولزوم پرداختن به آن برای تامین سلامت جسمانی و روانی کارکنان و کارگران پرداخته شود که در همین راستا تصمیم گرفتیم مسابقات ورزشی دارات – تیراندازی و پینگ پنگ برگزار کنیم .
لازم به ذکر است : این مسابقات در محل سالن ورزشی شهید فراهم اداره ورزش وجوانان جاسک برگزار گردید حضور رئیس شورا وسرپرست شهرداری در این مسابقات موجب خوشحالی کارکنان و کارگران شهرداری جاسک گردید .
نتایج بدست آمده در رقابت کارمندان شهرداری به مناسبت هفته تربیت بدنی و ورزش در رشته تیراندازی : ولید سرمایی اول محمد دانش دوم حمید بایسته سوم و در رشته دارات : ولید سرمایی اول محمد پات دوم حجت بندری سوم همچنین دررشته پینگ پنگ : اکبر درجکی اول عیسی باتونه دوم غلام رضامحمود زاده سوم توانستند در این مسابقات مقام کسب کنند .

جاسک /خبرنگار/ کمیل حیدری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *