تجلیل از بانوان مدال آور جاسکی با حضور رادمهر

تجلیل از بانوان مدال آور با حضور رادمهر

با حضور مهندس رادمهر فرماندار شهرستان جاسک و معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری دو نفر از بانوان مدال آور رشته پاورلیفتینگ پرورش اندام شهرستان جاسک که در مسابقات استانی مقام کسب کردند تجلیل شد.
مهندس رادمهر فرماندار جاسک در این مراسم گفت: بانوان ورزشکار جاسکی استعدادهای بالقوه ای دارند و باید به ورزش بانوان توجه بیشتری شود ، درخشش دو بانوی جاسکی در مسابقات پاورلیفتینگ پرورش اندام استان که منجر به کسب مقام شد یک افتخار است.

فرماندار شهرستان جاسک جاسک تصریح کرد: با سرمایه گذاری در ورزش بانوان می‌توانیم جامعه ای با نشاط و شاداب و تندرست داشته باشیم چراکه ورزش موجب کاهش آسیب های اجتماعی و ارتقا سلامت جامعه میشود.
در ادامه رادمهر افزود: برنامه داریم از شرکت های نفتی موجود در سطح شهرستان برای حمایت از تیم های ورزشی بانوان و آقایان در مسابقات استانی و کشوری کمک بگیریم و از تمام ظرفیت های شهرستان برای کمک به ورزش جاسک استفاده کنیم.
در پایان فرماندار رادمهر از زحمات و تلاش های رئیس ورزش و جوانان شهرستان جاسک قدردانی و از خانم ها دنیا دادشاهی وخانم سکینه ملاحی جاسکی که در مسابقات پاورلیفتینگ استان مقام کسب کردند تجلیل کرد.

جاسک / خبرنگار/ کمیل حیدری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *