دیدار سرپرست اداره کل بهزیستی استان هرمزگان با فرماندار جاسک

دیدار سرپرست اداره کل بهزیستی استان هرمزگان با فرماندار جاسک
سرپرست بهزیستی استان با حضور در دفتر فرماندار شهرستان جاسک ضمن دیدار و گفتگو با مهندس رادمهر ، به تبیین وظایف و ماموریت های سازمان بهزیستی در راستای خدمات رسانی به گروه‌های هدف پرداخت.

دکتر ابراهیم حسن نژاد ،سرپرست بهزیستی استان در این دیدار با تقدیر از نگاه ویژه و کارشناسی فرماندار به مسائل و مشکلات جامعه تحت پوشش بهزیستی شهرستان گزارشی از اهم اقدامات اداره کل بهزیستی را بیان کرد .

دکتر حسن نژاد با اشاره به برخی از خدمات و فعالیتهای سازمان در قبال افراد جمعیت هدف از بهبود و ارتقاء سطح معیشتی مددجویان خبر داد و گفت : افزایش مساعدتهای ساخت مسکن از ۱۰ میلیون به ۵۰ میلیون تومان، کمک به مسکن دو معلولی در روستا ۸۵ میلیون و در شهرها ۱۴۰ میلیون تومان و همچنین پیگیری در جهت ساخت مسکن مددجویی با همکاری انجمن خیرین مسکن ساز در شهرجاسک ،ثبت تمامی پشت نوبتی های سازمان از جمله خدمات مهمی هستند که سازمان در صدد ارتقاء و بهبود سطح معیشت مددجویان تلاش می نماید.
فرماندار جاسک نیز در این دیدار ضمن تقدیر از فعالیتهای اداره کل بهزیستی در حوزه‌های مختلف اجتماعی، توانبخشی، پیشگیری و مشارکت‌های مردمی گفت : بهزیستی یکی از نهاد های حمایتی و اجتماعی تاثیرگذار جامعه است و خدمت در آن بدون علاقه و نوع دوستی امکان پذیر نیست.

رادمهر با بیان اینکه تنوع خدمت رسانی در مجموعه بهزیستی بسیار بالا بوده و اقشار آسیب پذیر جامعه از ابعاد اجتماعی را تحت پوشش قرار می‌دهد گفت : امروزه با توجه به سختی ها و مشکلات فرهنگی و اجتماعی و همچنین وجود مشکلات بیماری کرونا، حجم کار برای این مجموعه بسیار بالا بوده و این امر نیازمند نگاه ویژه به شهرستان میباشد .

مهندس رادمهرگفت : در حوزه‌های اجتماعی مشکلات زیادی وجود دارد که ضروری است مراکز مشاوره‌ای با ریشه یابی علمی؛تخصصی برای رفع مشکلات و آسیب های جامعه هدف خویش تلاش کنند.
مقام عالی دولت در شهرستان ادامه داد : با توجه به شرایط اقتصادی و آسیب‌های ناشی بوجود آمده از بیماری کرونا و با توجه به اینکه تعدادی از معلولین و مددجویان در مناطق روستایی وکوهستانی ساکن هستند نیازمند توجه ویژه اداره کل بهزیستی می باشد.

جاسک / خبرنگار/ کمیل حیدری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *