رییس کمیته وودبال استان هرمزگان معرفی شد

در جلسه ای که در دفتر مدیر کل ورزش و جوانان برگزار گردید،رییس کمیته وودبال استان هرمزگان معرفی شد.

به گزارش روابط عمومی هیئت گلف استان هرمزگان، طی جلسه ای که در دفتر مدیر کل ورزش و جوانان صورت گرفت به پیشنهاد بیژن شبانکاره رییس هیئت گلف استان، حکم خانم نسرین بارانی از سوی فدراسیون گلف جمهوری اسلامی ایران به سمت رییس کمیته وودبال استان هرمزگان ابلاغ شد.

رئیس هیئت گلف استان هرمزگان گفت:وودبال یکی از زیر شاخه های گلف است و این ورزش جذاب که بازی چمنی وساحلی و همچنین مسابقات جهانی دارد می تواند به عنوان یک ورزش ایده آل در بین جوانان استان هرمزگان توسعه یابد.

مهندس شبانکاره افزود:به دلیل طبیعت این رشته ورزشی،در سواحل دریا و زمین های چمنی با متراژ محدود نیز امکان برگزاری این ورزش ها وجود دارد و از این روی با اقبال ویژه ای در کشورهای مختلف دنیا مواجه گردیده است.

 

این مقام مسئول از جوانان برای حضور در تیم سازی این رشته ورزشی دعوت کرد و تصریح کرد:ما به دنبال بستن یک تیم قوی هستیم که برای اولین بار هرمزگان در مسابقات شرکت کند.

 

وی ضمن عرض تبریک به خانم بارانی و آرزوی موفقیت برای ایشان خاطرنشان کرد:خانم بارانی از فعالین حوزه ورزش است که سابقه فعالیت در هیئت  گلف استان دارد و همچنین عنوان مربی آمادگی جسمانی و دو میدانی را در کارنامه خود دارد و لازم است با روئسای هیئت های شهرستان ها تعامل برقرار کند و یک نفر را به عنوان رئیس کمیته شهرستان به ایشان معرفی کنند.

 

شبانکاره در پایان صحبت های خود ابراز کرد:بزودی اولین دوره آموزشی وودبال در استان هرمزگان برگزار میشود و از فدراسیون گلف به دلیل توجهات ویژه اش به استان ما بسیار سپاسگزاریم.

 

مدیر کل ورزش و جوانان ضمن استقبال از پیشنهاد رئیس هیئت گلف استان هرمزگان گفت:با توجه به جذابیت های این رشته،میتواند یک امتیاز مثبت برای استان باشد و ان شاالله بتوانید در این رشته ورزشی موفق شوید و در بخش قهرمانی هم ورود کنید.

 

این مسئول افزود: ما نگاهمان فراتر از استان هست چون این سواحل زیبا را در هیچ جای کشور نداریم و امید است که بتوانیم قطب وودبال ایران شویم برای همه شما آرزوی موفقیت میکنم.

 

رئیس کمیته وودبال خانم بارانی ضمن تشکر از زحمات مهندس شبانکاره و از حمایت های رییس اداره کل ورزش و جوانان گفت: خوشحالم به عنوان یک جنوبی و بندرعباسی بتوانیم رشته وودبال را در استان راه اندازی کنیم.

خانم بارانی افزود:این رشته یک امتیاز مثبت برای استان است و به ویژه در بخش بانوان میتوان نگاه ویژه ای به این رشته ورزشی کرد.

این مسئول در پایان تصریح کرد:کلاس های آموزشی وبینار وودبال در کشور ویژه مربیان تحت نظر یک مربی بین المللی برگزار میشود و بنده شرکت خواهم کرد این رشته ورزشی در یک زمین چمن فوتبال هم می تواند برگزار شود.

 

 

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *