با حضور مدیرکل تعاون استان هرمزگان: کشتارگاه دام نور مسیل پارسیان افتتاح شد

 

طی آیینی با حضور مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان هرمزگان، کشتارگاه دام نور مسیل پارسیان با اعتبار بالغ بر ۱۲ میلیارد افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت.

در ادامه سفر دکتر هادی ابراهیمی مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان هرمزگان به شهرستان پارسیان و طی آیینی، کشتارگاه دام نور مسیل پارسیان به‌عنوان نخستین طرح قابل افتتاح در این شهرستان مورد بهره برداری قرار گرفت.

ادریس دهدار رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی پارسیان در حاشیه این آیین افتتاح گفت: این کشتارگاه یک شرکت تعاونی است که تحت عنوان کشتار دام نور مسیل پارسیان فعالیت می کند.

وی افزود: این کشتارگاه با اعتباری بالغ بر ۱۲میلیارد ریال معادل یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان در شهرستان پارسیان احداث شده است که از این مبلغ، ۵۵۰ میلیون تومان تسهیلات از محل اعتبارات اشتغال پایدار روستایی پرداخت شده است.

دهدار گفت: میزان اشتغالی که برای این طرح در نظر گرفته شده است، ۶ نفر اشتغال مستقیم و بیش از ۲۰ نفر اشتغال غیر مستقیم است. فعال شدن دامداری‌ها، ایجاد اشتغال برای افراد بعنوان قصابی‌ها و …از برکات احداث این کشتارگاه است.

رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی پارسیان اضافه کرد: با افتتاح کشتارگاه نور مسیل پارسیان که تحت نظر مستقیم اداره کل دامپزشکی استان هرمزگان فعالیت می کند گوشت با استانداردهای لازم در اختیار مردم قرار می گیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *