بهره مندی کودکان و نوجوانان لیردف جاسک از خدمات کانون پرورش فکری

بهره مندی کودکان و نوجوانان لیردف جاسک از خدمات کانون پرورش فکری

مسئولان بخش و شهر لیردف شهرستان جاسک جهت بهره‌مندی کودکان و نوجوانان از فعالیت‌های کانون پرورش فکری اعلام آمادگی و همکاری کردند.

در جلسه‌ای با حضور بخشدار و شهردار، نمایندگی آموزش و پرورش لیردف و مسئول کانون پرورش فکری شهرستان جاسک، جهت بهره‌مندی کودکان و نوجوانان این منطقه از فعالیت‌های کانون پرورش فکری گفت‌و‌گو شد.

مسلم هوتی شهردار لیردف در این نشست گفت: جهت داشتن آینده‌ای زیبا، لازم است از اکنون به فکر تربیت نسل کودک و نوجوان باشیم. از این جهت از کانون پرورش فکری برای پرورش فکر کودکان و نوجوانان برای حضور در این منطقه و به ویژه اجرای برنامه‌های کتاب محور دعوت می‌نماییم.
اسحاق رئیسی بخشدار لیردف در این زمینه اظهار داشت: بخشداری با استفاده از ظرفیت دهیاران بخش لیردف به عنوان رابط فرهنگی با کانون پرورش همکاری خواهد داشت.

در ادامه نیز عبدالله میهن‌پرست مسئول نمایندگی آموزش و پرورش لیردف گفت: با توجه به توانی که مجموعه کانون پرورش فکری دارد؛ می‌توان نشست‌های آموزشی مهارتی هم برای والدین برگزار نمود.

الهام اشرافی جاسکی مسئول کانون پرورش فکری جاسک در این جلسه گفت: رسالت کانون ارائه خدمات به کودکان و نوجوانان به ویژه مخاطبان مناطق کمتر برخوردار به لحاظ امکانات می‌باشد.

وی افزود: کانون پرورش فکری جاسک ارائه طرح مهارت‌های مثبت و برنامه کتاب‌خوانی جهت بهره‌مندی کودکان و نوجوانان شهر و بخش لیردف در دستور کار خود قرار می‌دهد.

درادامه نشست، فعالان فرهنگی به بیان دغدغه‌های خود از جمله توجه به کیفیت و اثربخشی واقعی برنامه‌ها در حوزه کودکان پرداختند.
گفتنی می باشد: ایجاد کتابخانه در اماکن بخش و شهر و مدارس لیردف و با حمایت مسئولان لیردف و معرفی دهیاران به کانون پرورش فکری به عنوان رابط فرهنگی توسط بخشداری، اجرا طرح مهارت‌های مثبت ویژه دانش‌آموزان مقطع متوسطه و والدین توسط کانون پرورش فکری، پیگیری راه‌اندازی سیار روستایی و کانون پرورش فکری در لیردف توسط بخشدار از جمله مصوبات این جلسه بود.

جاسک / لیردف / خبرنگار/ حمید دهشتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *