برنامه های گرامیداشت هفته بسیج در جاسک

فرمانده سپاه ناحیه جاسک خبرداد؛
برگزاری بیش از ۷۰ برنامه در جاسک به مناسبت هفته بسیج

فرمانده سپاه ناحیه جاسک گفت: برنامه های گرامیداشت هفته بسیج امسال از ۲۹ آبان تا پنجم آذرماه با بیش از ۷۰ عنوان برنامه فرهنگی، ورزشی وتربیتی در پایگاه های مقاومت ، رده و اقشار مختلف بسیج در این شهرستان برگزار می شود.

سرهنگ پاسدار عبدالله علی نسب در نشست خبری برنامه های هفته بسیج جاسک را تشریح کرد و گفت: برنامه های هفته بسیج امسال با شعار محوری “بسیج پاره تن مردم است” با حضور اقشار مختلف مردم و بسیجیان در این شهرستان برگزار خواهد شد.

وی با بیان اینکه امام خمینی(ره) آیه وَأَعِدّوا لَهُم مَا استَطَعتُم مِن قُوَّهٍ را عینیت بخشید، خاطرنشان کرد: رهبرکبیر انقلاب اسلامی نهال پرثمر بسیج را در پنجم آذرماه ۵۸ غرس کردند و امروز پس از ۴۲ سال شاهد تنومندی این درخت و سرازیر شدن شاخه‌های پربار آن در جای جای جهان اسلام هستیم.

علی نسب افزود: امروز تمام اهداف دشمن، شکستن امید در جامعه است و نسخه امروز بسیج این است که هر درد، رنج و تهدیدی که بر ملت وارد شود را برطرف کند.

وی با اشاره به اینکه بحمدلله بسیجیان در طول انقلاب اسلامی چه در دوران دفاع مقدس و چه در عرصه های مختلف دفاع از نظام و ارزش های انقلاب اسلامی محکم و استوار ایستاده اند و فتنه های مختلف را با بصیرت و آگاهی پشت سر گذاشته اند اذعان کرد: مقابله با جنگ نرم، نگه داشتن مردم در صحنه و اداره امور جامعه با استفاده از ظرفیت مردمی، از ماموریت‌های مهم بسیج است.

فرمانده سپاه ناحیه جاسک با اشاره به اینکه بیش از ۷۰ برنامه متنوع در طول هفته بسیج در این شهرستان برگزار می شود گفت: جشنواره فرهنگی ورزشی قرارگاههای تحول محلات شهرستان، مسابقه شترسواری جنوب شرق کشور، نشستهای بصیرتی وروشنگری، برگزاری مسابقات بومی ومحلی، یادواره شهدای آبروی محله و برگزاری مسابقات درفضای مجازی از جمله برنامه های شاخص هفته بسیج درجاسک است.

وی افزود: در راستای خدمات رسانی و ایجاد امنیت پایدار نیز در نقاط مختلف شهر و روستاها، گشت های محله محور با مشارکت فعال بسجیان برپا می شود.

علی نسب در پایان اضافه کرد: همچنین حضور بسیجیان در نماز جمعه و نیز رزمایش بزرگ اقتدار بسیجیان در روز سوم آذر از مهم ترین برنامه های هفته بسیج امسال در جاسک است.

جاسک /خبرنگار/ کمیل حیدری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *