به مناسبت هفته بسیج اهدا تجهیزات پزشکی به درمانگاه لیردف

اهدا تجهیزات پزشکی به درمانگاه لیردف توسط خیر جاسکی به مناسبت هفته بسیج

فرمانده بسیج سپاه ناحیه شهرستان جاسک گفت: به مناسبت هفته بسیج تجهیزات پزشکی و درمانی توسط خیر بسیجی به درمانگاه شهر لیردف جاسک اهدا شد.
سرهنگ پاسدار عبدالله علی نسب در این زمینه بیان کرد: حاج ابراهیم شریفی خیّر بسیجی، به مناسبت هفته بسیج تجهیزات و لوازم پزشکی به مبلغ یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال به درمانگاه شهر لیردف اهدا کرد.

وی افزود: کمک مومنانه این خیر بسیجی شامل دو تخت تمام برقی آی سی یو، یک عدد تخت مکانیکی اورژانس، یک تخت تمام برقی بستری، یک دستگاه وارمر نوزاد، یک دستگاه فور، یک پایه مخصوص مانیتور علائم حیاتی، یک دستگاه آب گرم کن، یک دستگاه ماشین لباسشویی، هشت تشک مخصوص، چهار عدد ویلچر مخصوص و کیف ترالی احیا، جهت بهره برداری در درمانگاه شهر لیردف است.

علی نسب در ادامه اظهار کرد: سال گذشته یک منبع آب زیر زمینی ۲۱۰ هزار لیتری به ارزش ۱۰۰ ملیون ریال نیز برای همین درمانگاه که زمین آن نیز توسط خیر نامبرده اهدا شده، ساخته و تحویل داده شده است.

فرمانده بسیج سپاه ناحیه شهرستان جاسک در پایان با قدردانی از خدمات ارزشمند خیران در حوزه بهداشت و سلامت خاطرنشان کرد: افراد خیر و نوعدوست در همه صحنه ها از جمله در وضعیت بحرانی شیوع کرونا یاریگر مردم و مسئولان بویژه کادر درمانی که در صف مقدم مبارزه با این بیماری قرار دارند، بوده و با این گونه اقدامات به دنبال کاهش دغدغه کادر درمانی هستند.

جاسک /خبرنگار/ کمیل حیدری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *